>Pewnie dlatego, że takich przełomowych, optymistycznych odkryć na temat leczenia raka jest od wielu lat multum.
Tylko, że takich przymiotników jak "przełomowe" używają zazwyczaj portale i pisma popularnonaukowe, w oczywistych celach.
Postęp w medycynie jest szybki, ale nie odbywa się na zasadach przełomu. Te badania to dodatkowy żołnierz do walki z nowotworami, ale nie od razu cały batalion.
|