Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ewaluacja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-06-2022 21:37zeniu73 (6483 punktów)Ewaluacja
Ocena 1 na 1
Jak myślicie, dlaczego po 2 latach pandemii i przed wprowadzeniem kolejnych restrykcji w październiku 2021, nie ma ewaluacji 2 lat działania ograniczeń covidowych?

To jest profesjonalne zachowanie polityków i ekspertów czy tylko ewolucja naszej wspaniałej demokracji?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Jak myślicie, dlaczego po 2 latach pandemii i przed wprowadzeniem kolejnych restrykcji w
>październiku 2021, nie ma ewaluacji 2 lat działania ograniczeń covidowych?
>To jest profesjonalne zachowanie polityków i ekspertów czy tylko ewolucja naszej wspaniałej
>demokracji?

Ciekaw jestem odpowiedzi tutejszych szczepionkowców. Choć pewnie się nie doczekam, bo głupio tak się samemu przyznawać, że dało się wpuścić w maliny... O politykach nawet nie mówię, bo oni to najgłupsi wybrańcy społeczeństwa, więc nie ma się co dziwić. Nikt chętnie i dobrowolnie do swojej głupoty się nie przyznaje...

A żeby zilustrować jedną z fałszywych informacji z czasu pandemii, to zwrócę uwagę na masowo szerzoną obawę, że Covid19 unieruchomi naszą Służbę Zdrowia. To nie miało nic wspólnego z pandemią... Nie dalej jak wczoraj w pewnym dużym szpitalu, w pewnym dużym mieście wojewódzkim przywieziono pogotowiem chorego - diagnoza zawał serca. Niestety, w szpitalu nie było wolnych łóżek. Krótkie rozeznanie lekarza z izby przyjęć: w żadnym szpitalu w tym mieście nie było wolnych łóżek. (pandemii też już nie było niestety, nie było na co zwalić winy) No więc chory przeleżał całą noc na izbie przyjęć, a rano na szybko wypisało się jakiegoś innego pacjenta, poszedł do domu, a ten z izby został przyjęty na oddział kardiologiczny. Na szczęście pacjent przeżył. Bo gdyby nie, to nie nawet nie dałoby się zwalić winy na wirusa - zawałowiec nie był chory na Covid19 niestety...
Joleczka (7 punktów)
(zablokowany)
Team nieszczepiony! Nikt z mojej rodziny tego nie zrobił, wszyscy jakoś żyją? I co można?
DyktaFon (9281 punktów)
>Team nieszczepiony! Nikt z mojej rodziny tego nie zrobił, wszyscy jakoś żyją? I co można?
>
To oczywiście żaden dowód W statystyce pojedyncze przypadki się nie liczą. Tak samo, jakby cała rodzina zaszczepionych zmarła, to o niczym nie świadczy
10-06-2022 16:36 
 Ocena 3 na 3
zeniu73 (6483 punktów)
Jedynym argumentem zwolenników przymusowych szczepień jest twierdzenie, że bez szczepionki,maski i zamykania świata byłoby gorzej.

To, że grupy kontrolne udowadniały idiotyczność podjętych działań jest zbywane milczeniem.

Jak tam Szwecja, kochani szczepionkofile? Podobno miała wymrzeć? Jak tam Afryka, Brazylia i wszystkie inne kraje z de facto nieistniejącą służbą zdrowia? Tam logicznie myśląc (biorąc pod uwagę waszą argumentację) powinnien być armagedon.

No cóż. Najpóźniej w październiku znowu usłyszymy, że maski, szczepionka i lockdown to jedyny sposób na przeżycie 😂😂😂
10-06-2022 17:21 
 Ocena 1 na 1
DyktaFon (9281 punktów)
>Jedynym argumentem zwolenników przymusowych szczepień jest twierdzenie, że bez szczepionki,maski i zamykania świata byłoby gorzej.
>To, że grupy kontrolne udowadniały idiotyczność podjętych działań jest zbywane milczeniem.
>Jak tam Szwecja, kochani szczepionkofile? Podobno miała wymrzeć? Jak tam Afryka, Brazylia i wszystkie inne kraje z de facto nieistniejącą służbą zdrowia? Tam logicznie myśląc (biorąc pod uwagę waszą argumentację) powinnien być armagedon.
>No cóż. Najpóźniej w październiku znowu usłyszymy, że maski, szczepionka i lockdown to jedyny sposób na przeżycie 😂😂😂

Szanowny Panie, tu na forum nikt się nie szczepił i nie dał się nabrać na te opowieści. Sami racjonaliści. Stąd właśnie obecny brak odzewu Tu nie ma szczepionych.
Joleczka (7 punktów)
(zablokowany)
Bo ta pandemia była ukartowana już jakiś czas temu... Zresztą to wszystko to jeden wielki cyrk. Wojna na Ukrainie również.
11-06-2022 08:17 
 0 na 2
galvani (1345 punktów)
>Bo ta pandemia była ukartowana już jakiś czas temu... Zresztą to wszystko to jeden wielki cyrk. Wojna na Ukrainie również.

Napewno?


11-06-2022 12:25 
 Ocena 2 na 2
zeniu73 (6483 punktów)
>>Bo ta pandemia była ukartowana już jakiś czas temu... Zresztą to wszystko to jeden wielki cyrk. Wojna na Ukrainie również.
>Napewno?

Pojęcie cyrk nie implikuje, że wojny nie ma.

Wojna jest, ino straciła atrakcyjność dla moralizatorów i ludzi pełnych cnót.
Ci teraz mają urlopy i wypoczywają w Egipcie, Hiszpanii i nad Bałtykiem.
sztejkat (4743 punktów)
>(...)nie ma ewaluacji 2 lat (...)

Nie ma czy nie mamy o nich żadnej wiedzy?

Brak informacji w mediach nie oznacza braku działań.

Tomasz Sztejka

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365