Racjonalista - Strona głównaDo treści
V- Aids

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
17-06-2022 20:59zeniu73 (6483 punktów)V- Aids
Ocena 1 na 1
W renomowanym magazynie Nature opublikowany został artykuł, w którym naukowcy opisują przypadki nabytego niedoboru odporności po szczepionce mrna przeciw covidowi.

Jako, że efektów ubocznych szczepionek mrna oficjalnie nie ma ( najbardziej zabawny argument to: szczepionka mrna została podana miliardom ludzi i nic nie słychać o efektach ubocznych ergo szczepionka jest dobra) jak traktować tę wiadomość?
Teoria spiskowa Nature?

www.focus.(*)agnostiziert_id_107968934.html

www.nature.com/articles/s41421-021-00329-3.pdf
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>W renomowanym magazynie Nature opublikowany został artykuł, w którym naukowcy opisują przypadki
>nabytego niedoboru odporności po szczepionce mrna przeciw covidowi.
>Jako, że efektów ubocznych szczepionek mrna oficjalnie nie ma ( najbardziej zabawny argument to:
>szczepionka mrna została podana miliardom ludzi i nic nie słychać o efektach ubocznych ergo
>szczepionka jest dobra) jak traktować tę wiadomość?
>Teoria spiskowa Nature?
>www.focus.(*)agnostiziert_id_107968934.html
>www.nature.com/articles/s41421-021-00329-3.pdf

Ciekawy artykuł. Zobaczymy, jak historia się rozwinie. I co z tego wyniknie po kilku latach. Producenci sprytnie wyłączyli swoją odpowiedzialność, ciekawe więc przeciw komu będą mogli wystąpić prawnicy. W każdym razie serial interesująco się zapowiada. Prosimy o dalsze odcinki, gdyż nie każdy ma tyle zacięcia, żeby to śledzić...
Zobaczymy, czy taki zwykły sars-cov-2, a zmodyfikuje populację ludzi na tej planecie.
17-06-2022 21:25 
 Ocena 1 na 1
zeniu73 (6483 punktów)
>>W renomowanym magazynie Nature opublikowany został artykuł, w którym naukowcy opisują przypadki
>>nabytego niedoboru odporności po szczepionce mrna przeciw covidowi.
>>Jako, że efektów ubocznych szczepionek mrna oficjalnie nie ma ( najbardziej zabawny argument to:
>>szczepionka mrna została podana miliardom ludzi i nic nie słychać o efektach ubocznych ergo
>>szczepionka jest dobra) jak traktować tę wiadomość?
>>Teoria spiskowa Nature?
>>www.focus.(*)agnostiziert_id_107968934.html
>>www.nature.com/articles/s41421-021-00329-3.pdf
>Ciekawy artykuł. Zobaczymy, jak historia się rozwinie. I co z tego wyniknie po kilku latach. Producenci sprytnie wyłączyli swoją odpowiedzialność, ciekawe więc przeciw komu będą mogli wystąpić prawnicy. W każdym razie serial interesująco się zapowiada. Prosimy o dalsze odcinki, gdyż nie każdy ma tyle zacięcia, żeby to śledzić...
>Zobaczymy, czy taki zwykły sars-cov-2, a zmodyfikuje populację ludzi na tej planecie.
>

Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było.
Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce.

Częstym argumentem był argument liczebny.

Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂
DyktaFon (9281 punktów)

>>
>Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było.
>Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce.
>Częstym argumentem był argument liczebny.
>Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂

Może dziś co niektórzy mniej emocjonalnie podchodzą do tematu szczepionek? Zobaczymy, czy ktoś ze zwolenników w tym temacie coś mądrego napisze...
zeniu73 (6483 punktów)
>>>
>>Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było.
>>Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce.
>>Częstym argumentem był argument liczebny.
>>Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂
>Może dziś co niektórzy mniej emocjonalnie podchodzą do tematu szczepionek? Zobaczymy, czy ktoś ze zwolenników w tym temacie coś mądrego napisze...
>

Narazie nie ma sezonu na szczepionkoekspertów.
Ludzie żyją bez masek, latają na urlopy, siedzą setkami w pociągach (bez masek), szpitale puste, system ma labę.

Wszystko co się dzieje teraz, jest czasem kontrolnym. Jak ktoś twierdził, że wszystkie te ograniczenia są z dupy wzięte i że bez tych ograniczeń byłoby tak samo, to był zakrzykiwany.
Teraz nie mamy ograniczeń i pomimo że liczba wzięta z dupy ( incydencja) jest wyższa niż na początku i w środku pandemii, życie idzie dalej i nie ma armagedonu.

Na jesień znowu się znacznie ze szczepionkami, systemem, solidarnością, maskami.
DyktaFon (9281 punktów)
>>>>>>Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było.
>>>Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce.
>>>Częstym argumentem był argument liczebny.
>>>Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂
>>Może dziś co niektórzy mniej emocjonalnie podchodzą do tematu szczepionek? Zobaczymy, czy ktoś ze zwolenników w tym temacie coś mądrego napisze...
>>
>Narazie nie ma sezonu na szczepionkoekspertów.
>Ludzie żyją bez masek, latają na urlopy, siedzą setkami w pociągach (bez masek), szpitale puste, system ma labę.

Ze wszystkim zgoda, poza jednym: szpitale nie są puste, przynajmniej w Polsce. Nie ma łóżek, jak zwykle zresztą. Pandemia to tylko był łatwy sposób usprawiedliwienia się rządzących. Ale sytuacja się nie zmieniło. Wolą budować stadiony (bo to medialne), niż szpitale. O personelu nie wspominając...
zeniu73 (6483 punktów)
>>>>>>>Według jedynie ważnej narracji skutków ubocznych nie ma i nie było.
>>>>Tutaj byłem wyśmiewany przy każdej próbie wszczęcia dyskusji na temat możliwych komplikacji po szczepionce.
>>>>Częstym argumentem był argument liczebny.
>>>>Pożyjemy, zobaczmy. Jesień niedaleko 😂
>>>Może dziś co niektórzy mniej emocjonalnie podchodzą do tematu szczepionek? Zobaczymy, czy ktoś ze zwolenników w tym temacie coś mądrego napisze...
>>>
>>Narazie nie ma sezonu na szczepionkoekspertów.
>>Ludzie żyją bez masek, latają na urlopy, siedzą setkami w pociągach (bez masek), szpitale puste, system ma labę.
>Ze wszystkim zgoda, poza jednym: szpitale nie są puste, przynajmniej w Polsce. Nie ma łóżek, jak zwykle zresztą. Pandemia to tylko był łatwy sposób usprawiedliwienia się rządzących. Ale sytuacja się nie zmieniło. Wolą budować stadiony (bo to medialne), niż szpitale. O personelu nie wspominając...
>

Miałem na na myśli puste łóżka intensywnej terapii zajmowane przez niezaszczepionych, niesolidarnych s*******nów.
Cicho sza. Zero wiadomości, że niebawem system nie wyrobi pomimo tego, że liczba wyjęta z dupy jest podobna do poprzednich miesięcy.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365