Racjonalista - Strona głównaDo treści
Demokracja, moralność, przyzwoitość?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
19-06-2022 19:27zeniu73 (6483 punktów)Demokracja, moralność, przyzwoitość?
Ocena 3 na 3
Wielka Brytania potwierdziła ekstradycję Assanga do USA.
Tam czeka go 176 więzienia za ujawnienie przestępstw wojennych popełnionych przez jedno z najbardziej moralnych i demokratycznych państw w galaktyce.

Co o tym sądzicie? To jest ta enigmatyczna, mityczna, superowska demokracja i jej główny filar - wolność słowa?

Czy może wszystko jest relatywne i czasami przestępstwo przeciw ludzkości jest ważniejsze niż wolność słowa i prawda w zależności kto morduje?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>Wielka Brytania potwierdziła ekstradycję Assanga do USA.
>Tam czeka go 176 więzienia za ujawnienie przestępstw wojennych popełnionych przez jedno z
>najbardziej moralnych i demokratycznych państw w galaktyce.
>Co o tym sądzicie? To jest ta enigmatyczna, mityczna, superowska demokracja i jej główny filar -
>wolność słowa?
>Czy może wszystko jest relatywne i czasami przestępstwo przeciw ludzkości jest ważniejsze niż
>wolność słowa i prawda w zależności kto morduje?

Niestety, wyczerpującej odpowiedzi pewnie na to nie ma. Wszystko zależy kto morduje, kogo, w jakim celu i jak jest sprytny. Jeśli nasi mordują, to jest to co najwyżej obrona własna, a jeśli przeciwnicy, to jest to zbrodnia z premedytacją. Tak było, jest i będzie zapewne. Na świecie wszystko jest względne. Warto więc zawsze być po właściwej stronie
19-06-2022 21:27 
 Ocena 1 na 1
qwery (2864 punktów)
>>Wielka Brytania potwierdziła ekstradycję Assanga do USA.
>>Tam czeka go 176 więzienia za ujawnienie przestępstw wojennych popełnionych przez jedno z
>>najbardziej moralnych i demokratycznych państw w galaktyce.
>>Co o tym sądzicie? To jest ta enigmatyczna, mityczna, superowska demokracja i jej główny filar -
>>wolność słowa?
>>Czy może wszystko jest relatywne i czasami przestępstwo przeciw ludzkości jest ważniejsze niż
>>wolność słowa i prawda w zależności kto morduje?
>Niestety, wyczerpującej odpowiedzi pewnie na to nie ma. Wszystko zależy kto morduje, kogo, w jakim celu i jak jest sprytny. Jeśli nasi mordują

Żeby to chociaz byli naprawde nasi, może i czasem jakos i są, to zalezy czy nasze interesy sa zbiezne zinteresami nadbudowy, przedewszystkim sa to siepacze elit ktore by z nimi masy sie utozsamialy stworzyły pojecie narodu.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365