Racjonalista - Strona głównaDo treści
Uroki mikro-rolnictwa, a Wasze hobby jakie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
04-07-2022 18:38MaxGolonko3 (3459 punktów)Uroki mikro-rolnictwa, a Wasze hobby jakie?
Grafiki bardzo śmieszne niektóre, a inne śliczne:

pbs.twimg.(*)YAINZ8n?format=jpg&name=medium

oraz

pbs.twimg.(*)0AAfXMi?format=jpg&name=medium

oraz

pbs.twimg.(*)WIAEiZHF?format=jpg&name=large

oraz

pbs.twimg.(*)WQAM5Kbx?format=jpg&name=large

oraz

pbs.twimg.(*)XoAAWcj-?format=jpg&name=small

Wszystko rośnie gdy wąż trzymany w Kobiecym ręku tryska radośnie !

Uroki działki ogrodniczej w mieście. Rośliny jak węże.

Jesteśmy ekologiczni i jeździmy tam, z Kobietą, J., rowerami.
Mimo wzmianki o wężu nie ma tu żadnej sugestii; jesteśmy otwarci na oba światopoglądy.
Wierzący też bywają ekologami/ekolożkami.

Opisujecie Wasze pasje!
Może hodujecie węża lub innego gada, albo płaza, owada, mięczaka, rybę w odpowiednim "pojemniku"?

Odnośnie "pojemnika" to widoczna na zdjęciu Kobieta poniekąd zastawia pułapki wodne - pojemniki z wodą równo z gruntem i wpadają do nich, ku jej satysfakcji, czasem, ogromne turkucie podjadki co podgryzają korzenie roślin budując sobie nory jak ... kret

Na działkach, w mieście, w nocy bywa względnie daleko od lamp, a więc daje się sensownie oglądać obiekty nocnego nieba przez teleskop, lornetkę lub - POLECAM - monokular (to jednorurkowa półlornetka - znakomita na wyprawy samolotem bo zajmuje mało miejsca w bagażu).

Siema
Wszystkie Wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

okragly (21676 punktów)
>Uroki mikro-rolnictwa
trzeba pamietać, że libki niedorozwojki, chciały zlikwidować (pracownicze) ogródki działkowe, że to komunistyczne pomysły, a my mamy być 153 stanem USA i się nie godzi, takie prymitywne sposoby gospodarowania, kopanie szpadlem, grabienie, ręce brudne w ziemi, no nie, to komunizm

kopanie szpadlem jest beeeee, dziś w modzie wysokie grządki, ściółkowanie, bez przekopywania

na wyżywienie konia potrzeba 1ha ziemi (10 000m2) a na wyżywienie człowieka?

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365