Racjonalista - Strona głównaDo treści
co by było gdyby

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
11-07-2022 09:13okragly (21676 punktów)co by było gdyby
co by było gdyby, Polska nie miała granic, była całym światem
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>co by było gdyby, Polska nie miała granic, była całym światem
Nie mógłbyś zadać tego pytania.


cr
11-07-2022 18:20 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>co by było gdyby, Polska nie miała granic, była całym światem
>Nie mógłbyś zadać tego pytania.
byłabyś w L... czy gdzieś wyjechała? wszędzie Polacy, czarni, żółci, czekoladowi, biali, wszyscy mówiący po naszemu, znający PanaTadeusza na pamięć (ja tylko znam 3 słowa; litwo, ojczyzno moja)
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>byłabyś w L... czy gdzieś wyjechała? wszędzie Polacy, czarni, żółci, czekoladowi, biali, wszyscy mówiący po naszemu, znający PanaTadeusza na pamięć
Nad jakieś przyjemne morze.

Tyle, że w takim świecie "Pan Tadeusz" nie miałby racji bytu...


cr
12-07-2022 16:06 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>byłabyś w L... czy gdzieś wyjechała? wszędzie Polacy, czarni, żółci, czekoladowi, biali, wszyscy mówiący po naszemu, znający PanaTadeusza na pamięć
>Nad jakieś przyjemne morze.
bo jesteś małpą
wodną, dlatego tak ciągnie nad morze, co dowodzi że kiedyś byliśmy malpami wodnymi,nawet skład naszej krwi odpowiada w % mineralnemu oceanu
malpy te prawdziwe, boją się wody. Był jeden gatunek szympansów ale ich tereny przeciela rzeka i powstaly 2 różne, szympans zwyczajny i szympans bonobo, nie wchodza do wody, od razu tona a ludzki noworodek jakby stworzony do pływania
Pewnie wiesz że minerały wchłaniają się przez skórę, nasz baltyk jest slabo zmineralizowany ale mamy za to groty solne czy baseny z różnymi solami ale i do wanny można wsypać i będziesz nad morzem
i tak masz dobrze że mieszkasz w lodzi, możesz popłynąć gdzie chcesz nawet ameryki
12-07-2022 20:42 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>mieszkasz w lodzi, możesz popłynąć gdzie chcesz
Łódź w której mieszkam utknęła na mieliźnie.


cr
12-07-2022 21:26 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>mieszkasz w lodzi, możesz popłynąć gdzie chcesz
>Łódź w której mieszkam utknęła na mieliźnie.
znaczy jesteś w Mielnie, byłem tam na koloni, szło się 200 m w głąb, a wody tylko tylko po kolana.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>mieszkasz w lodzi, możesz popłynąć gdzie chcesz
>>Łódź w której mieszkam utknęła na mieliźnie.
>znaczy jesteś w Mielnie,
Punkcik dla Ciebie.


cr
Thoter (6650 punktów)
>>mieszkasz w lodzi, możesz popłynąć gdzie chcesz
>Łódź w której mieszkam utknęła na mieliźnie.
>

Może za dużo ważysz ???
13-07-2022 00:14 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>mieszkasz w lodzi, możesz popłynąć gdzie chcesz
>>Łódź w której mieszkam utknęła na mieliźnie.
>Może za dużo ważysz ???
cr, zmień łódź na "dom na wodzie", maja zanurzenie tylko 20cm
dom-drewniany.pl/dom-na-wodzie/
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>>mieszkasz w lodzi, możesz popłynąć gdzie chcesz
>>Łódź w której mieszkam utknęła na mieliźnie.
>Może za dużo ważysz ???
Morze jest za płytkie.

cr
13-07-2022 13:58 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>mieszkasz w lodzi, możesz popłynąć gdzie chcesz
>>>Łódź w której mieszkam utknęła na mieliźnie.
>>Może za dużo ważysz ???
>Morze jest za płytkie.
jesteś wagi cięzkiej, wielu tu się przekonało na własnej skórze i nie chciałoby Cię widzieć, dlatego jestem grzeczny
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jesteś wagi cięzkiej, wielu tu się przekonało na własnej skórze i nie chciałoby Cię widzieć, dlatego jestem grzeczny
A to nie dlatego jesteś grzeczny, że z charakteru taki jesteś?

cr
13-07-2022 20:24 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jesteś wagi cięzkiej, wielu tu się przekonało na własnej skórze i nie chciałoby Cię widzieć, dlatego jestem grzeczny
>A to nie dlatego jesteś grzeczny, że z charakteru taki jesteś?
ta mordka nie znaczy że pokazuje Ci jezyk, to taki szelmowski? wyraz wypowiedzi
a charakter mam z raju

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365