Szczęść Boże Dziękuję za pierwszą wpłatę na mojej zbiórce kupiłem sobie jedzenie bardzo. Dziękuję i proszę o udostępnienie i pomoc ❤️, nie jestem też egoistą, dziś była akcja na finał WOŚP i wrzuciłem symboliczne 5 zł tylko tyle mi zostało, ale otrzymałem naklejkę 🤗 szczytny-cel.pl/z/prosze-o-pomoc-na-zywnosc |