To tak do wątku o WTC, proszę o nie krytykowanie, dopiero raczkuje w tym temacie, ale po przeczytaniu wielu wątków i ciekawej konwersacji 4 panów bodajże na paranormalne.pl, zastanawia mnie bo jedni mówią że to Bin Laden, drudzy że USA wysadziło wieże materiałami wybuchowymi, co pokazuje film Zeigeist, widać tam podcięte filary ale to zdjęcie wcale nie musi pokazywać akurat WTC, a poza tym widać na każdym filmie że wieża waliła się od kondygnacji w którą uderzył boeing, poprostu filary nie dały rady przenieść obciążeń z wyższych kondygnacji. Po co USA miało by podkładać mat. wybuchowe, mogli po prostu sami wysłać te boeingi żeby uderzyły w wieże, nie byłoby prościej ??? Przecież nie wiadomo kto tak naprawdę je pilotował i kto był na pokładzie, może chcieli po prostu upozorować atak i liczyli na to że wieże ustoją ??? Jest wiele pytań i sprzecznych odpowiedzi, ale uważam że niektóre dowody na filmie Zeigeist nie są wiarygodne bo to do niego chciałbym się odnieść po przeczytaniu jednego posta od kogoś kto obejrzał film i bardzo się podniecił  Pewnie prawdę zna tylko kilka osób na świecie, może kiedyś nasze dzieci ją ujawnią, pozdrawiam  )) P.S ale o tym Rockefelerze to bardzo mnie zaciekawiło czy to zbieg okoliczności ???
|