zobaczcie sobie na forum zielonoswiatkowcy.pl. ktos raczyl tam wkleic tekst z tej strony. dla mnie co pisze tutaj jest logiczne i patrzcie sami jak proboja obrocic kota ogonem byle tylko nie musiec analizowac tego co pisze w biblii. adres: www.zielonoswiatkowcy.pl/viewtopic.php?t=107