Można pisać z filozofii. Szkoda tylko, że nie ma takiego przedmiotu w toku nauczania. Zamiast zajęć katowania - w sam raz. Może napisz petycję w tej sprawie. I tym razem postaraj się bardziej, żeby Twoja petycja nie wylądowała w koszu, tuż po ministerialnym zerknięciu nań. dryń, dryń