teoria i praktyka się nazwajem przenikają, co rusz teorie są udowadniane przez doświadczenia, ale często po doświadczeniu dopisuje się teorię która motywuje teoretycznie dlaczego tak jest.... jest wiele rzeczy których nie da się opisać, bo nie istnieje teoria wszystkiego, nawet matematyka ma swoje ograniczenia... a co do masy, masa jest energią, a czym w istocie jest energia nikt konkretnie nie potrafi powiedzieć, tylko przytoczyć przykładu... czyli nawet matematyka nie jest wstanie opisać dokładnie wszystkiego
"Kobiety są najsilniejsze, ale przede wszystkim zwycięża prawda" Ks. Ezdry
|