W odpowiedzi na politykę Kościoła i jego uchwały na temat dykryminacji na podstawie orientacji seksualnej. Niech sobie będzie. Chrześcijanie i ci, którzy uwierzyli, uwierzą i będą wierzyć. Przez tysiące lat radzili sobie bez świątyń i też zdarzali się pośród nich przykłady ludzi rodem z Biblii. Do Kościoła samego. Jeśli zajmują się polityką to i będą mieli lobby takie czy inne.
Pozdrawiam
|