>To jest forum jajeczne?Fajno, kiedyś słyszałem o jakimś >syberyjskim bogu, nazywał się Suchas czy jakoś tak ktoś coś >wie na ten temat?
Ja znam! Ostatnio natrafilem na anons w pewnym serwisie randkowym: Na codzień pracuje jako pilot wycieczek, oprowadza turystow po syberyskkich lasach; jako hobby wymienia polowanie na tygrysy syberyjskie i niedzwiedzie, czasami pisze wiersze i lewituje w powietrzu (choc ostatnio rzadziej). Lubi wodke (ale zarzeka sie, ze nigdy nie upil sie do nieprzytomnosci), nie znosi chamstwa i goralskiej muzyki, gra w pilke nozna, jest fanem niesmiertelnosci oraz czynienia cudow. Szuka partnerki, ktora podzielila by jego pasje i zainteresowania. Wyglad nie jest wazny, choc niesmialo przyznaje sie, ze lubi kobiety z duzym palcem u prawej stopy, oraz takie, ktore potrafia zlozyc jezyk w slomke. U kobiet szuka wsparcia oraz poczucia humoru. Zapewnia, ze zostawi swojej partnerce duzo swobody, a w zamian oferuje czas milo spedzony w swoim towarzystwie, oraz - jezeli kobieta przypadnie mu do gustu - zycie wieczne.
|