Czy ktoś z forum interesuje się specjalnie: cybernetyką, science fiction, LEMem,Ipswich Town FC, Bhutanem, chodowlą papryczek chilii? Bo mnie to kręci jak kogoś jeszcze to bym se chętnie wymienił doświadczenia.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
To znowu ja, gdzie na państwowej uczelni są jakieś kierunki ekonomi cybernetycznej, albo w ogóle coś związanego z cybernetyką, znalazłem takie cóś na KULu ale bałbym się tam pójść.coś widzę że "Bazgroły" nie są najczęściej odwiedzane( CoToStopka?