Witam, po dłuższej przerwie. Byc może pojawił się już taki wątek (notabene , przydałaby się jakaś przeglądarka do przeszukiwania wątków-to tak tytułem jak usprawnić wortal), jednakże ponieważ nie widać rezultatów dyskusji na ten temat pozwoliłem sobie poruszyć go jeszcze raz. Otóż na racjonaliście znaleźć możemy wiele wartościowych (mam nadzieje, że coraz więcej) tekstów (niektóre nawet z bibliografią  ). Kiedy tak człowiek stara sie wyłowić i zmagazynowac te wartościowe spośród wielu wielu wielu ... i wielu mniej (wartościowych) to chwali pomysłowość administratorów, pisze tu o możliwości tworzenia zakładek. Domniemam jednak, iż pochwały te conajmniej by się potroiły gdyby istniała możliwośc niejakiego grupowania, sortowania (czy jak kto se tam woli) wspomnianych zakładek najlepiej według logiki tematycznej, tak żeby każdy mógł sobie utrzymać porządek i przedewszystkim znacznie skrócić czas wyszukiwania interesujących go tekstów. Żywie nadzieje, że jest to technicznie wykonalne, bo wówczas zostają już tylko dobre chęci... KONKLUZJA dla tych którzy nie przebrneli przez całość. Czy istnieje możliwość bu zakładki w profilach indywidualnych możnabyło grupować np. w foldery tematyczne? Pozdrawiam twórców i urzytkowaników racjonalisty i zapowiadam dalsze dobre rady na przyszłośc  Inieto |