Racjonalista - Strona głównaDo treści
Porządkowanie zakładek, czyli posprzątaj swój profil

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
06-08-2006 15:12Inieto (143 punktów)Porządkowanie zakładek, czyli posprzątaj swój profil
Witam, po dłuższej przerwie.
Byc może pojawił się już taki wątek (notabene , przydałaby się jakaś przeglądarka do przeszukiwania wątków-to tak tytułem jak usprawnić wortal), jednakże ponieważ nie widać rezultatów dyskusji na ten temat pozwoliłem sobie poruszyć go jeszcze raz.
Otóż na racjonaliście znaleźć możemy wiele wartościowych (mam nadzieje, że coraz więcej) tekstów (niektóre nawet z bibliografią). Kiedy tak człowiek stara sie wyłowić i zmagazynowac te wartościowe spośród wielu wielu wielu ... i wielu mniej (wartościowych) to chwali pomysłowość administratorów, pisze tu o możliwości tworzenia zakładek. Domniemam jednak, iż pochwały te conajmniej by się potroiły gdyby istniała możliwośc niejakiego grupowania, sortowania (czy jak kto se tam woli) wspomnianych zakładek najlepiej według logiki tematycznej, tak żeby każdy mógł sobie utrzymać porządek i przedewszystkim znacznie skrócić czas wyszukiwania interesujących go tekstów. Żywie nadzieje, że jest to technicznie wykonalne, bo wówczas zostają już tylko dobre chęci...
KONKLUZJA dla tych którzy nie przebrneli przez całość. Czy istnieje możliwość bu zakładki w profilach indywidualnych możnabyło grupować np. w foldery tematyczne?
Pozdrawiam twórców i urzytkowaników racjonalisty i zapowiadam dalsze dobre rady na przyszłośc
Inieto
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

enfant (64444 punktów)
>KONKLUZJA dla tych którzy nie przebrneli przez
>całość. Czy istnieje możliwość bu zakładki w profilach
>indywidualnych możnabyło grupować np. w foldery tematyczne?
>Pozdrawiam twórców i urzytkowaników racjonalisty i
>zapowiadam dalsze dobre rady na przyszłośc
>Inieto

Jak sam zauważyłeś, możliwość dodawania zakładek już jest. Nie przesadzasz z tym sortowaniem? Każda zakładka opatrzona jest tytułem artykułu, który się za nią kryje. To chyba wystarczająco przejrzyste.
Twój pomysł chyba nie będzie zrealizowany, skoro nikt z adminów nie odpowiedział w tym wątku.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365