Dzisiaj na necie znalazłem nową, uroczą inicjatywę. Otóż bloger Mustrum Nowy Ekran stworzył w serwisie Nowy Ekan Galerię Łobuzów, czyli warszawskich strażników miejskich, którzy pilnują porządku na Krakowskim Przedmieściu. Cytat:Wasze typy proszę przysyłać w jpgach o dużej rozdzielczości na adres lp.narkeywon@emahsfollahZachęcam Was do robienia maksymalnej ilości zdjęć, przy czym najlepiej by były przynajmniej 2 ujęcia twarzy i wraz z jednym z nich widoczna blacha. Chyba jestem zbyt zmęczony tym wszystkim, aby to skomentować. BTW. Czy to przypadkiem nie jest przestępstwo? |