 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 14-04-2011 21:36 | asmodai (2845 punktów) | Czy grozi nam kaczyzm? | W faktach po faktach, były prezydent Lech Wałęsa, stwierdził że, Jarosław Kaczyński chce dokonać zamachu stanu. Świadczyć o tym mają demonstracje, na rocznicę katastrofy smoleńskiej, Oraz słowa wypowiadane przez, Kaczyńskiego. Traktować to należy serio? Czy to po prostu, kolejna rewelacja, z gatunku "Wielki światowy spisek" wiadomosci(*)02,wiadomosc.html?ticaid=1c20d | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| Amol (692 punktów) | Oraz słowa >wypowiadane przez, Kaczyńskiego. Traktować to należy serio?
W ogóle do wypowiadanych słów przez polityków, należy podchodzić sceptycznie. Kaczyński manipuluje ludźmi, ale efekty są mizerne, tylko kilka tysięcy ma chęć do walki. Przysłuchiwałem się radiu Maryja i częściowo ich rozgryzłem. Nie będzie żadnego zamachu stanu z prostego powodu. Mamy policję, kontrwywiad, oraz wszelkie instytucje do zwalczania działań szkodzących państwu.
|
|
 | Hans Kloss (78 punktów) (zablokowany) | >Mamy policję, kontrwywiad, oraz wszelkie instytucje do zwalczania działań szkodzących państwu. Jedyną bronią przeciwko wyimaginowanemu "Zamachowi Stanu" jest otwartość społeczeństwa i przynależność czcigodnej III. RP do NATO i EU. O planowanym "Stanie Wojennym" w grudniu 1981 brzęczały, jak sobie przypominam, wszystkie muchy w krakowskich przedszkolach i podstawówkach już gdzieś tak od kwietnia - maja 1981. Pomimo to do operacji doszło i o dziwo, zaskoczyła ona wielu działaczy Solidarności. Można przypomnieć jeszcze zamach majowy w 1926 autorstwa miłującego pokój i demokrację Józefa P., Berezę Kartuską i wszystko, co potem ostatecznie doprowadziło do totalnej klęski II RP w Wojnie 1939-45. Jak widać mamy już wiadome, narodowe, tradycje w takich działaniach. Nasze społeczeństwo obywatelskie jest słabo zorganizowane, jurysdykcja nieudolna, aparat administracji państwowej nieudolny, a media po prostu głupie. Po planowanym "sprywatyzowaniu armii" stanie się ona organem zamkniętym i oddzielonym od społeczeństwa, jak wszelkie Sp. z o.o., Towarzystwa Akcyjne, itp. Nikt "z zewnątrz" nie będzie wiedział, co się naprawdę rozgrywa w WP, co naprawdę robi kilkadziesiąt tysięcy napakowanych testosteronem nieźle zorganizowanych uzbrojonych facetów, bo do tajemnicy "handlowej" Spółki dojdzie tajemnica państwowa, na straży której stoi przecież policja, kontrwywiad i inni. W tej sytuacji nie można wyimaginowanego "Zamachu Stanu" absolutnie wykluczyć, choć postawienie na jego czele Jarosława Kaczyńskiego jest wizją raczej groteskową.
|
|
 | | asmodai (2845 punktów) |
>W ogóle do wypowiadanych słów przez polityków, należy podchodzić sceptycznie. Kaczyński manipuluje ludźmi, ale efekty są mizerne, tylko kilka tysięcy ma chęć do walki. Przysłuchiwałem się radiu Maryja i częściowo ich rozgryzłem. Nie będzie żadnego zamachu stanu z prostego powodu. Mamy policję, kontrwywiad, oraz wszelkie instytucje do zwalczania działań szkodzących państwu. > Zgadzam się co do tego, że do słów polityków należy podchodzić, z dystansem. Jednak Kaczyński może być, taką kroplą która drąży. Mało w kraju moherów? Ludzi z pod szyldu nazi chrystians? Którym wystarczy hasło krzyż itd. Jednak i ja włożę tę historię o zamachu, między bajki....
|
|
1 na 1 | Manian (950 punktów) | >W faktach po faktach, były prezydent Lech Wałęsa, stwierdził że, Jarosław Kaczyński chce dokonać zamachu stanu. >Traktować to należy serio? Czy to po prostu, kolejna rewelacja, z gatunku "Wielki światowy spisek" To co sobie Kaczyński ubzdurał w swojej główce, wie tylko on i Alik. Może Jarek ma takie myśli, ale nie sądzę, żeby dokonał zamachu stanu. Trzeba mu przyznać rację, że świetnie działa jego sekta pod przykrywką partii, ale nie wierzę, że dokona zamachu stanu. Potrafił ludziom wmówić, że Polacy i Rosjanie dokonali zamachu terrorystycznego na samolot prezydencki, ale nie widzę go na czele zamachu stanu.
|
|
| Rigoletto (3891 punktów) | > W faktach po faktach, były prezydent Lech Wałęsa, stwierdził że, Jarosław Kaczyński chce dokonać> zamachu stanu.Kto wie? Wałęsa to spec od spisków i przewrotów ( vide sprawa Olina), więc się zna...
|
|
3 na 3 | Gosia (9452 punktów) | > Traktować to należy serio?Groźby zamachu stanu raczej nie, w żadnym z siłowych resortów PiS nie ma wystarczających wpływów, ale zaczynam się bać, że tego typu nieprzemyślane, wręcz bezdennie głupie wypowiedzi do sfanatyzowanego elektoratu, mogą zaowocować jakimś nowym Ryszardem C.
|
|
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | > Jarosław Kaczyński chce dokonać zamachu stanu. Chcieć, a móc to dwie różne sprawy.
Wszystko ma swój początek i koniec.
|
|
2 na 2 Maddy (12885 punktów) (zablokowany) | >W faktach po faktach, były prezydent Lech Wałęsa, stwierdził że, Jarosław Kaczyński chce dokonać >zamachu stanu.[...] >Traktować to należy serio? Czy to po prostu, kolejna rewelacja, z >gatunku "Wielki światowy spisek"
A od kiedy to PIS jest wielki i światowy??
"Każde wczoraj było jutrem przedwczoraj"
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|