-Wałęsa: Nie chcem, ale muszem! -Buzek: O kuźwa, jak ja się teraz wytłumaczę, żem ewangelik a nie katolik? -Schetyna: Od początku mówiłem, że Miro, Rycho i ja, Zbycho jesteśmy niewinni. -Kwach: Chrrrr... Chrrrr... Chrrr...
No i jak tu nie uważać, że Kwach najlepiej reprezentuje większość Polaków?
Za egzegezę poza eklezją auto-da-fe (graffiti - Wrocław pl. Nankiera 1986)
|