Racjonalista - Strona głównaDo treści
Ruch Poparcia Palikota - ściema?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
15-04-2011 23:52kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Ruch Poparcia Palikota - ściema?
Ocena 1 na 1
6 kwietnia próbowałem zarejestrować się na stronie Ruch Poparcia Palikota.



Nie udało mi się za pomocą Firefoxa, spróbowałem korzystając z Chrome i z IE9 - też bez skutku. Po wypełnieniu w/w pól powitał mnie komunikat:



Wysłałem maila na adres lp.atokilapaicrapophcur@oruib pisząc m.in. "Proszę o wyjaśnienie dlaczego nie ma możliwości rejestracji używając w/w przeglądarek.
Ponadto proszę o informację w jaki sposób można dokonać rejestracji używając którejkolwiek z w/w przeglądarek."

Do teraz (15.04.2011 23:52) nie doczekałem się żadnej odpowiedzi.

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maruda (5550 punktów)

Musze przyznać że inteligentne to, to nie jest.
16-04-2011 11:28 
 Ocena 3 na 3
Fizyk (17637 punktów)
> Musze przyznać że inteligentne to, to nie jest.

Wręcz przeciwnie - to egzamin wstępny.
Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Nie wiem o co chodzi ale proponuję wybrać się do biura krajowego na ul. Widok 19, WARSZAWA (przy rotundzie).
Jeżeli stowarzyszenie/partia ignorowana przez mainstreamowe media ma jeszcze problemy z rejestracją członków to naprawdę nieciekawe

Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !
16-04-2011 06:02 
 Ocena 2 na 2
TriDzej2 (869 punktów)
>Jeżeli stowarzyszenie/partia ignorowana przez mainstreamowe media ma jeszcze problemy z rejestracją członków to naprawdę nieciekawe

To tylko oznacza, że do obsługi strony muszą poszukać ludzi, którzy się na tym znają.
Bezdomny (621 punktów)
Ich witryny internetowe od początku pozostawiały wiele do życzenia. Dziwne, akurat na tę jedną rzecz nie powinien Palikot skąpić pieniędzy. Podstawa.
Medieval (3004 punktów)
21-04-2011 08:28 
 Ocena 2 na 2
Meretseger (61860 punktów)
>SLD - ściema ?
>politykier(*)17,wid,13338862,wiadomosc.html
A czy ja wiem, czy to Kalisz? Głowy nie widać, a po garniturze nie rozpoznaję.

Nie wiadomo, dlaczego wszyscy mówią do kotów "ty", choć jako żywo żaden kot nigdy z nikim nie pił bruderszaftu.
Medieval (3004 punktów)
>>SLD - ściema ?
Też nie wiem, stąd znak zapytania.
Bezdomny (621 punktów)
>>SLD - ściema ?
>>politykier(*)17,wid,13338862,wiadomosc.html
>A czy ja wiem, czy to Kalisz? Głowy nie widać, a po garniturze nie rozpoznaję.

Jak to? Przecież "Nie ma mowy o pomyłce. Zdjęcie mówi samo za siebie."

EDIT: znalazłem z twarzą:


21-04-2011 09:08 
 Ocena 1 na 1
finerbijk (17282 punktów)
>SLD - ściema ?
Ściema, że co niby, że za dużo na tacę dał?
Bo chyba się nie dziwisz widokiem SLD-owca w kościele:

22-04-2011 23:04 
 Ocena 2 na 2
kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
-Wałęsa: Nie chcem, ale muszem!
-Buzek: O kuźwa, jak ja się teraz wytłumaczę, żem ewangelik a nie katolik?
-Schetyna: Od początku mówiłem, że Miro, Rycho i ja, Zbycho jesteśmy niewinni.
-Kwach: Chrrrr... Chrrrr... Chrrr...

No i jak tu nie uważać, że Kwach najlepiej reprezentuje większość Polaków?



Za egzegezę poza eklezją auto-da-fe (graffiti - Wrocław pl. Nankiera 1986)

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365