Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak można płacić za utwory, strony, filmy w Internecie?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
25-07-2019 13:28again fall (102 punktów)
(zablokowany)
Jak można płacić za utwory, strony, filmy w Internecie?
Ocena 1 na 1
Ja napisze regulamin.

- wolność słowa nigdy inaczej nie powstanie demokracja, może to im lepiej
- wszystko za darmo. Bo nikt nie wie jak działa i czyją własnością jest Internet.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Springus (1174 punktów)
Internet jest dziełem bożym. Jezus kazał się dzielić, dlatego kopiował ryby i rozdawał, kodował wino i nalewał.
25-07-2019 21:43 
 Ocena 1 na 1
again fall (102 punktów)
(zablokowany)
>Internet jest dziełem bożym. Jezus kazał się dzielić, dlatego kopiował ryby i rozdawał, kodował wino i nalewał.

Wpisz w Google ojcze nasz pokonała zło.
Wera (1540 punktów)
>Ja napisze regulamin.
>- wolność słowa nigdy inaczej nie powstanie demokracja, może to im lepiej
>- wszystko za darmo. Bo nikt nie wie jak działa i czyją własnością jest Internet.

Wszystko za darmo, a z czego mają żyć twórcy i skąd mają wziąć budżet?
25-07-2019 20:43 
 Ocena 1 na 1
Springus (1174 punktów)
> ... i skąd mają wziąć budżet?
Ściągnać za darmo z internetu.
25-07-2019 21:44 
 Ocena 1 na 1
again fall (102 punktów)
(zablokowany)
>>Ja napisze regulamin.
>>- wolność słowa nigdy inaczej nie powstanie demokracja, może to im lepiej
>>- wszystko za darmo. Bo nikt nie wie jak działa i czyją własnością jest Internet.
>Wszystko za darmo, a z czego mają żyć twórcy i skąd mają wziąć budżet?
Oni sami niedźwiedź jak powstaje muzyka, gry, filmy.
Wenancjusz (16441 punktów)
>Ja napisze regulamin.
>- wolność słowa nigdy inaczej nie powstanie demokracja, może to im lepiej
>- wszystko za darmo. Bo nikt nie wie jak działa i czyją własnością jest Internet.

Dodam tylko także regulamin regulaminu o podrzędności:
- gdy dowódca ma rację to patrz punkt drugi.
- gdy dowódca nie ma racji to patrz punkt pierwszy.

Taki sam regulamin przedstawiłeś za co dziękuję.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
25-07-2019 21:54 
 Ocena 1 na 1
again fall (102 punktów)
(zablokowany)
>>Ja napisze regulamin.
>>- wolność słowa nigdy inaczej nie powstanie demokracja, może to im lepiej
>>- wszystko za darmo. Bo nikt nie wie jak działa i czyją własnością jest Internet.
>Dodam tylko także regulamin regulaminu o podrzędności:
>- gdy dowódca ma rację to patrz punkt drugi.
>- gdy dowódca nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
>Taki sam regulamin przedstawiłeś za co dziękuję.
>
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.


Twoje stwierdzenie jest bez sensu i świadczy o brakumlogiki.

Znudził mi się nazywanie mniemprostym trolem.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365