Racjonalista - Strona głównaDo treści
Mad Max - Fury Road pozostaje ostatnim filmem

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
28-07-2022 11:50chaube97 (1 punktów)Mad Max - Fury Road pozostaje ostatnim filmem
Minęło kilka lat, wydano setki filmów, a Fury Road pozostaje ostatnim, który sprawia, że ​​czuję się, jakbym był świadkiem arcydzieła prezentowanego światu podczas oglądania. Żaden inny film od tego czasu nie był tak kreatywny, autentyczny i FAJNY.

Jeśli się nad tym zastanowić, to prawie cud, że ten film został wydany i był naprawdę dobry. 20 lat w piekle rozwoju, aktor, który gra głównego bohatera, został zastąpiony...

Jeśli chodzi o produkcję, wiele innych cudów. Praktyczne efekty, setki dodatków, prawdziwe eksplozje. Nie mogę uwierzyć, że Warner Bros zapalił to na zielono, ale cieszę się, że to zrobili.

Ale najlepszy cud i najbardziej satysfakcjonujący dla fanów: film zdobył mnóstwo nagród akademii, w tym montaż. Naprawdę fajnie, bo film został wycięty przez żonę George'a Millera. Przez cały czas wiedzą, co robili. Chciałbym, żeby zrobili więcej. I chciałbym, żeby inny filmowiec wziął z nimi lekcje, jak zrobić film akcji.

Dwa kciuki w górę dla wszystkich zaangażowanych w ten klasyk.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Rowerex (859 punktów)

das998 (3 punktów)
>Minęło kilka lat, wydano setki filmów, a Fury Road pozostaje ostatnim, który sprawia, że
>​​czuję się, jakbym był świadkiem arcydzieła prezentowanego światu podczas oglądania.
>Żaden inny film od tego czasu nie był tak kreatywny, autentyczny i FAJNY.
>Jeśli się nad tym zastanowić, to prawie cud, że ten film został wydany i był naprawdę dobry. 20 lat
>w piekle rozwoju, aktor, który gra głównego bohatera, został zastąpiony...
>Jeśli chodzi o produkcję, wiele innych cudów. Praktyczne efekty, setki dodatków, prawdziwe
>eksplozje. Nie mogę uwierzyć, że Warner Bros zapalił to na zielono, ale cieszę się, że to zrobili. showbox.tools/
>Ale najlepszy cud i najbardziej satysfakcjonujący dla fanów: film zdobył mnóstwo nagród akademii, w
>tym montaż. Naprawdę fajnie, bo film został wycięty przez żonę George'a Millera. Przez cały czas
>wiedzą, co robili. Chciałbym, żeby zrobili więcej. I chciałbym, żeby inny filmowiec wziął z nimi
>lekcje, jak zrobić film akcji.
>Dwa kciuki w górę dla wszystkich zaangażowanych w ten klasyk.

I got this,..

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365