Racjonalista - Strona głównaDo treści
Amerykański cwaniak

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
01-08-2022 12:13romaro (25211 punktów)Amerykański cwaniak
Ocena 1 na 1
Idol naszej zjednoczonej psychoprawicy Donald Trump pochował ex-żone na swoim polu golfowym, a teraz się okazuję dlaczego: - "New Jersey zwalnia grunt wykorzystywany jako cmentarz z podatku dochodowego, od sprzedaży i użytkowania. Pochowanie Ivany Trump w Narodowym Klubie Golfowym Trumpa zapewni ogromną ulgę podatkowa"
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Thoter (6650 punktów)
>Idol naszej zjednoczonej psychoprawicy Donald Trump

Donald Trump PRZERWAŁ AMERYKAŃSKI ZAMACH STANU NA UKRAINIE.
Wycofał Nuland i Blikena z operacji przejęcia władzy na Ukrainie.
okragly (21676 punktów)
>Idol naszej zjednoczonej psychoprawicy Donald Trump pochował ex-żone na swoim polu golfowym, "New Jersey zwalnia grunt wykorzystywany jako cmentarz z podatku dochodowego, od sprzedaży i użytkowania.
taki jest nasz buk zwany liberalizm wystepuje on w trzech osobach- INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ
DyktaFon (9281 punktów)
>Idol naszej zjednoczonej psychoprawicy Donald Trump pochował ex-żone na swoim polu golfowym, a
>teraz się okazuję dlaczego: - "New Jersey zwalnia grunt wykorzystywany jako cmentarz z podatku
>dochodowego, od sprzedaży i użytkowania. Pochowanie Ivany Trump w Narodowym Klubie Golfowym Trumpa
>zapewni ogromną ulgę podatkowa"

To tylko odpowiedź na idiotyczne przepisy. Wiele działań ludzi nie jest spowodowanych logiką, a przepisami. Trudno się im dziwić... (nie przepisom, a ludziom).
01-08-2022 20:46 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>Idol naszej zjednoczonej psychoprawicy Donald Trump pochował ex-żone na swoim polu golfowym, a
>>teraz się okazuję dlaczego: - "New Jersey zwalnia grunt wykorzystywany jako cmentarz z podatku
>>dochodowego, od sprzedaży i użytkowania. Pochowanie Ivany Trump w Narodowym Klubie Golfowym Trumpa
>>zapewni ogromną ulgę podatkowa"
>To tylko odpowiedź na idiotyczne przepisy. Wiele działań ludzi nie jest spowodowanych logiką, a przepisami. Trudno się im dziwić... (nie przepisom, a ludziom).
przepisy piszą patoelity, pod siebie. Nasz dr kulczyk tez nie placil podatkow bo dyktował przepisy

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365