 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-04-2011 17:44 | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | PO - większa mafia
6 na 6 | Już nie tylko Puste Obietnice. Co się dzieje ? Afera wałbrzyska: Myślałem, że tam chodziło o max. kilkadziesiąt głosów, tymczasem... link: wiadomosci(*)wazne,1,4258429,wiadomosc.htmlAfera hazardowa: Od kogo 'niezależna' jest prokuratura która boi się postawić zarzuty nawet Chlebowskiemu i Sobiesiakowi co ma czarno na białym ? Afera orlikowa: Przetarg wygrywa firma kolegów, która jako jedyna produkuje specyficzną trawę wyszczególnią w zamówieniu ? Afera stadionowa: Czy wiecie o ile przepłacono stadiony na EURO w stosunku do tego za ile budują je choćby w Niemczech ? Ponad 3.5 roku - nie ma cudów - jest obłuda. Lokalne kompromitacje i przekręty ' tego środowiska' można by wymieniać bez końca. Tak jak w 2007 roku 'odsunięcie PiSu od władzy' było dla mnie priorytetem, tak teraz 'ODSUNĄĆ PO OD WŁADZY (absolutnej)' jest nawet nie wiem czy nie ważniejsze. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
5 na 5 | perun (8610 punktów) | > >Afera orlikowa: Przetarg wygrywa firma kolegów, która jako jedyna produkuje specyficzną trawę >wyszczególnią w zamówieniu ? >Afera stadionowa: Czy wiecie o ile przepłacono stadiony na EURO w stosunku do tego za ile budują je >choćby w Niemczech
Wychodzi na to , że Janusz Korwin - Mikke ma i miał racje . O tych stadionach i tym ile ukradną przy ich budowie różni politycy , urzędnicy itd. pisał parę lat temu , gdy tylko pojawiły sie plany budowy stadionów i ich wycena .Wystarczy sprawdzić ile początkowo miał kosztować stadion narodowy a ile bedzie kosztował .
|
|
 | 1 na 1 Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | >Wychodzi na to , że Janusz Korwin - Mikke ma i miał racje
Korwin ma rację mówiąc o 'bandzie czworga' ale niewiele ponadto moim zdaniem...
Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !
|
|
1 na 1 | Matix (5786 punktów) | Władza deprawuje.
|
|
 | 2 na 2 | Gołębiewski (850 punktów) | Proszę o wymiennie jednej partii, która nie wysługuje się swoim poplecznikom po dojściu do władzy, bądź nie będzie tego czynić w przyszłości.
Szanowni państwo żyjemy w Polsce i nie zmienimy magicznym zaklęciem mentalności ludzi.
Zmiany przychodzą powoli. Cieszmy się z tego co udaje się wprowadzić w życie.
|
|
|  | 1 na 1 Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | >Proszę o wymiennie jednej partii, która nie wysługuje się swoim poplecznikom po dojściu do władzy, bądź nie będzie tego czynić w przyszłości. PO wydaje mi się tu przykładem największego zła. Głosowałem na nich w 2007 w przeświadczeniu, że będą najmniejszym...
Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !
|
|
| Manian (950 punktów) | >Ponad 3.5 roku - nie ma cudów - jest obłuda. Ja tam się cieszę, że się nie ziścił cud irlandzki, bo "ładnie" byśmy na tym wyszli.
|
|
 | 2 na 2 Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | >>Ponad 3.5 roku - nie ma cudów - jest obłuda. >Ja tam się cieszę, że się nie ziścił cud irlandzki, bo "ładnie" byśmy na tym wyszli. Przy 'kreatywnej księgowości' Rostowskiego może spełnić się 'cud grecki'. Oni też byli 'zieloną wyspą', a ich rząd uprawiał 'nicnierobienie' jak PO.
Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !
|
|
|  | | Manian (950 punktów) | >Przy 'kreatywnej księgowości' Rostowskiego może spełnić się 'cud grecki'. Oni też byli 'zieloną wyspą', a ich rząd uprawiał 'nicnierobienie' jak PO. Niejeden scenariusz może się spełnić. Wspomniałem o Irlandii, gdyż drugą nam obiecał Tusk, a o drugiej Grecji przed wyborami osobiście nie słyszałem.
|
|
| |  | | Matix (5786 punktów) | >a o drugiej Grecji przed wyborami osobiście nie słyszałem.
Można skojarzyć z wejściem do strefy Euro.
|
|
|  | 1 na 1 | rhotax7 (3947 punktów) | Jak zaczną budować PO-wcy elektrownie atomowe to zrobią nam nawet drugą Japonię ale w skali Czarnobyla.
|
|
| |  | | Manian (950 punktów) | >Jak zaczną budować PO-wcy elektrownie atomowe to zrobią nam nawet drugą Japonię ale w skali Czarnobyla. Tak, bo przecież elektrownie atomowe nie robią nic innego tylko wybuchają. Zamknijmy elektrownie węglowe, bo w kopalniach giną górnicy przy wydobyciu węgla.
|
|
| | |  | | rhotax7 (3947 punktów) | Tu oczywiście jedynie użyłem czarnego humoru.
Jestem wielkim orędownikiem Atomu i Atomówek. Zwiedzałem elektrownie w Żarnowcu i trzymałem pręt plutonu ( nie izotopu w ręku ) dawno temu.
Co do węgla to spalanie jego to marnotrawstwo lepiej przerabiać go na różne węglowodory i dalej na plastiki, leki, środki rekreacyjno rozrywkowe. Dobrze byłoby też JP2 w Carbon zatopić jak na Gwiezdnych Wojnach Hana Solo.
|
|
| | | |  | | Manian (950 punktów) | >Tu oczywiście jedynie użyłem czarnego humoru. To przepraszam, bo jestem trochę wyczulony na takie dygresje do Czarnobyla, myślałem, że jesteś kolejną polską ofiarą Fukushimy. >Jestem wielkim orędownikiem Atomu i Atomówek. Witam w klubie >Zwiedzałem elektrownie w Żarnowcu i trzymałem pręt plutonu ( nie izotopu w ręku ) dawno temu. Ja byłem nad jeziorem żarnowieckim tylko. >Co do węgla to spalanie jego to marnotrawstwo lepiej przerabiać go na różne węglowodory i dalej na plastiki, leki, środki rekreacyjno rozrywkowe. Dobrze byłoby też JP2 w Carbon zatopić jak na Gwiezdnych Wojnach Hana Solo. W Norwegii z węgla uzyskuje się paliwo i na większą skalę jest to opłacalne, ale oczywiście wiąże się z to z inwestycjami.
|
|
3 na 3 | Aleksander Głowacki (1725 punktów) | Masz rację - tylko, jeśli najbliższych wyborów nie wygra PO to wygra PIS a wtedy: -ukoronują Jezusa na imperatora Polski i Wszechrusi, -wypowiedzą wojnę Rosji za zamach na polski samolot w Smoleńsku, -wprowadzą karę śmierci dla kobiet w ciąży, które próbowały dokonać aborcji, -wprowadzą nakaz noszenia na czole znaku krzyża jako symbolu narodowego. itp. W każdym razie ja już na wybory w życiu nie pójdę - nie dam więcej robić z siebie idioty.
|
|
 | 1 na 1 | rhotax7 (3947 punktów) | Oraz wprowadzą nowy rodzaj Krzyżackiego okupacyjnego krzyża.  A jak dojdą do władzy to Ateisci zapłaczą i zapłacą a ich łzy będą jak bomby na Vatykan...
|
|
 | 2 na 2 Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | >W każdym razie ja już na wybory w życiu nie pójdę - nie dam więcej robić z siebie idioty. Brak głosu to głos oddany na POPiS - masz do wyboru ponad 70 innych partii...
Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !
|
|
|  | | Aleksander Głowacki (1725 punktów) | >Brak głosu to głos oddany na POPiS - masz do wyboru ponad 70 innych partii...
Tylko czy którakolwiek z tych partii ma realne szanse, aby rozbić mafię POPIS. SLD już rządziło i jest to taka sama mafia jak POPIS. Wątpię, aby możliwe było oczyszczenie sceny politycznej w drodze "demokratycznych" wyborów - mafia ma dostęp do mediów i szanse na to, aby jakaś partia przebiła się są praktycznie zerowe (a nawet, jeśli się przypadkiem przebije to raczej do mafii dołączy niż będzie z nią walczyć).
|
|
| |  | | rexus (2343 punktów) | Głową tej mafii jest monarchia absolutna z siedzibą w Watykanie. Ten właśnie Łeb, tej całej hydry trzeba najpierw odciąć... I Palikot ma pomysły.
|
|
| Grzegorz (5685 punktów) | >Afera hazardowa: Od kogo 'niezależna' jest prokuratura która boi się postawić zarzuty nawet Chlebowskiemu i Sobiesiakowi co ma czarno na białym ? Ironia losu: jedyny chyba rząd (SLD) który wsadził do pierdla własnego barona, dosłużył się przydomku "republika kolesi", tymczasem PO jakoś wszystko uchodzi płazem. A Chlebowski jeszcze się żali że go skierowali w odstawkę bez porządnego śledztwa, czyli (wg niego) na podstawie pewnych dwuznaczności i niezręcznych sformułowań. Facet powinien się cieszyć, że ktoś ukręcił łeb śledztwu zanim doszło do takich dowodów które "ustawiłyby go" (a pewnie i parę innych osób ze świecznika) jak Pęczaka.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|