W tej chwili kiedy państwa są w NATO utworzenie takiej wydzielonej grupy to nonsens ze strategicznego i politycznego punktu widzenia. A Rosja tylko łapki zatrze i po pleckach poklepie. Liczyć to powinniśmy na rozum. I mam nadzieje że ktoś to przemyśli i zlikwiduje ten głupi pomysł, bo teraz jest głupi. Kiedyś zanim byliśmy (wszyscy) w NATO byłoby to genialne posunięcie.
To może jeszcze Wyszechradzką Unie Europejską ? A waluta (żeby wszystkim dogodzić) złoty-forint - w koronie.
|