Przegapiłem dzisiejszy post, bo nie wiedziałem, że dzisiaj jest jeden z białych dni szabanu. Czy jeśli będę pościć jutro i pojutrze, czy otrzymam tę samą nagrodę? Nie wiem, co robić... Niech ktoś mi pomoże
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Przegapiłem dzisiejszy post, bo nie wiedziałem, że dzisiaj jest jeden z białych dni szabanu. Czy >jeśli będę pościć jutro i pojutrze, czy otrzymam tę samą nagrodę? Nie wiem, co robić... Niech ktoś >mi pomoże Tak, otrzymasz dwie nagrody. Ale inne.
>Przegapiłem dzisiejszy post, bo nie wiedziałem, że dzisiaj jest jeden z białych dni szabanu. Czy >jeśli będę pościć jutro i pojutrze, czy otrzymam tę samą nagrodę? Nie wiem, co robić... Niech ktoś >mi pomoże