>>Cześć! Jestem deistą, ale chciałbym należeć do religii, która nie jest abrahamowa ani żadnej z >>religii dharmicznych, która wierzy, że małżeństwo jest wieczne (dla niektórych). To moje największe >>przekonanie religijne. >W katolicyzmie tylko dożywotnie. I to tylko do czasu, gdy pierwsze z nich umrze.
Chyba, że jest prezesem TVPiS
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
|