Racjonalista - Strona głównaDo treści
Religie, które wierzą, że małżeństwo jest na zawsze?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
29-02-2024 09:03bramhast (2 punktów)Religie, które wierzą, że małżeństwo jest na zawsze?
Cześć! Jestem deistą, ale chciałbym należeć do religii, która nie jest abrahamowa ani żadnej z religii dharmicznych, która wierzy, że małżeństwo jest wieczne (dla niektórych). To moje największe przekonanie religijne.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Andej (374 punktów)
>Cześć! Jestem deistą, ale chciałbym należeć do religii, która nie jest abrahamowa ani żadnej z
>religii dharmicznych, która wierzy, że małżeństwo jest wieczne (dla niektórych). To moje największe
>przekonanie religijne.
W katolicyzmie tylko dożywotnie. I to tylko do czasu, gdy pierwsze z nich umrze.
29-02-2024 10:52 
 Ocena 4 na 4
szarley (54913 punktów)
>>Cześć! Jestem deistą, ale chciałbym należeć do religii, która nie jest abrahamowa ani żadnej z
>>religii dharmicznych, która wierzy, że małżeństwo jest wieczne (dla niektórych). To moje największe
>>przekonanie religijne.
>W katolicyzmie tylko dożywotnie. I to tylko do czasu, gdy pierwsze z nich umrze.

Chyba, że jest prezesem TVPiS


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
endymion (638 punktów)
>Cześć! Jestem deistą, ale chciałbym należeć do religii, która nie jest abrahamowa ani żadnej z
>religii dharmicznych, która wierzy, że małżeństwo jest wieczne (dla niektórych). To moje największe
>przekonanie religijne.

talmudyzm babiloński
www.youtube.com/watch?v=iVFHRMFqW1s

oni tam się nie ograniczają tylko do dziewczynek... znajdziesz sobie jakiegoś shugar dadusia "nie na zawsze" LOL
bramhast (2 punktów)
>Cześć! Jestem deistą, ale chciałbym należeć do religii, która nie jest abrahamowa ani żadnej z
>religii dharmicznych, która wierzy, że małżeństwo jest wieczne (dla niektórych). To moje największe
>przekonanie religijne.

i got this.. tutuapp.uno/
endymion (638 punktów)
>Cześć! Jestem deistą, ale chciałbym należeć do religii, która nie jest abrahamowa ani żadnej z
>religii dharmicznych, która wierzy, że małżeństwo jest wieczne (dla niektórych). To moje największe
>przekonanie religijne.

www.youtube.com/watch?v=xxXCPIP0VHA

poczytaj co pisze POLSKI Duch, nie tylko tekst piosenki ale też co ludzie piszą w komentarzach na ten temat

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365