Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy religia będzie istnieć za 1000 lat?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
04-03-2024 07:21kregbru4 (2 punktów)Czy religia będzie istnieć za 1000 lat?
Hipotetycznie załóżmy, że dotrzemy do roku 3024. Dzięki postępowi technologicznemu ludzkość stała się gatunkiem międzyplanetarnym. Roboty i sztuczna inteligencja w dużej mierze wyeliminowały cierpienie na Ziemi. Średnia długość życia ludzi wzrosła do 150-200 lat (lub więcej).

Bóg nadal się nie objawił. Pochwycenie i Armagedon jeszcze nie nastąpiły.

Czy sądzisz, że ludzkość nadal będzie szukać wskazówek, jak żyć w średniowieczu?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Będzie. Religia bazuje na trwałych elementach: białych plamach w nauce, pragnieniu nieśmiertelności i potrzebie społecznej akceptacji.

cr
endymion (638 punktów)
>Hipotetycznie załóżmy, że dotrzemy do roku 3024. Dzięki postępowi technologicznemu ludzkość stała
>się gatunkiem międzyplanetarnym. Roboty i sztuczna inteligencja w dużej mierze wyeliminowały
>cierpienie na Ziemi. Średnia długość życia ludzi wzrosła do 150-200 lat (lub więcej).
>Bóg nadal się nie objawił. Pochwycenie i Armagedon jeszcze nie nastąpiły.

HAHAHA, prędzej Bóg i armageddon się pojawi niż ludzkość stanie się gatunkiem międzyplanetarnym, a roboty i sztuczna inteligencja wyeliminują cierpienieDDD

>Czy sądzisz, że ludzkość nadal będzie szukać wskazówek, jak żyć w średniowieczu?

Po co ktoś w 3024 miałby szukać wskazówek jak żyć w średniowieczu?

"I got this,.." - tyle ze sztucznej inteligencji lol
okragly (21676 punktów)
>Czy religia będzie istnieć za 1000 lat?
czas mocno przyspiesza, za 1000 lat będzie raj, nowyraj
-nie będziemy pracować, tylko ci co chca
-kazda komuna (na szczęście libki powymieraja bezpotomnie) dostanie kawałek ziemi, będzie uprawiac ogród, sad (jabłoń i jabłko musi być), hodować krowy, ale to nie będzie praca a rekreacja, życie duchowe
-na poziomie komuny nie będzie hierarchii, pieniędzy, własności, indywidualności, tak jak w rodzinie czy zakonie (w zakonie jest hierarchia i sa bez seksu i dzieci)
-nie będzie małżeństw, dzieci będą wspólne znaczy będzie matka i ciocie, wujkowie
-będzie równouprawnienie co oznacza matriarchat , to kobiety będą wybierac z kim chcą dziecko
-bogate wspólne życie duchowe w którym nie ma jednostki (życie duchowe jako klej wspólnoty, komuny)
- zmarłych członków komuny będzie się wykorzystywać jako klej wspólnoty (dzisiaj ateiści też spotykają się na grobach)
-dzieci dla zdrowego rozwoju potrzebują magii (my racjonaliści chyba też) dlatego będzie św mikołaj, duchy, obchodzone przesilenia zimowe, letnie, wiosenne, jesienne i sami sobie stworzą inne święta

>dotrzemy do roku 3024. Dzięki postępowi technologicznemu ludzkość stała się gatunkiem międzyplanetarnym.
postep jako religia daje nadzieje na nieśmiertelność

>Roboty i sztuczna inteligencja w dużej mierze wyeliminowały cierpienie na Ziemi.
cierpimy z powodu liberalizmu (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)i to faktycznie zniknie z nami

>Czy sądzisz, że ludzkość nadal będzie szukać wskazówek, jak żyć w średniowieczu?
średniowiecze to nieznaczący przystanek
będziemy szukać wskazówek w raju tj 10 000 lat temu i wcześniej, kiedy byliśmy wolni, dziś jesteśmy udomowieni

magia musi być, inaczej życie nie ma sensu


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
endymion (638 punktów)
>>Czy religia będzie istnieć za 1000 lat?
>czas mocno przyspiesza, za 1000 lat będzie raj, nowyraj
>-nie będziemy pracować, tylko ci co chca

ta, jedzenie samo się stworzy i wskoczy ci do ust... śmieję się autentycznie w głos, myślisz, że ktokolwiek chciałby pracować na kogoś, kto nie chce nic robić?

>-na poziomie komuny nie będzie hierarchii, pieniędzy, własności, indywidualności
>-nie będzie małżeństw, dzieci będą wspólne znaczy będzie matka i ciocie, wujkowie

ale to JUŻ jest u masonów (chroń nas Boże przed takim bydłem)

>to kobiety będą wybierac z kim chcą dziecko

a teraz tak nie jest? Brzmi jak "wolność" wyboru, którą tak potępiasz (fuck logick)

>>Roboty i sztuczna inteligencja w dużej mierze wyeliminowały cierpienie na Ziemi.

jak? gdzie? Co takiego zrobiły?

>cierpimy z powodu liberalizmu (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)i to faktycznie zniknie z nami

Przerażający jesteś typie z takim pitoleniem... wolność ci przeszkadza? Niech cię zamkną w psychiatryku to zobaczymy, jak będziesz śpiewać... czy do tego właśnie sztuczna inteligencja dąży?
05-03-2024 00:07 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>-nie będzie małżeństw, dzieci będą wspólne znaczy będzie matka i ciocie, wujkowie
>ale to JUŻ jest u masonów
Mormonów?

cr
05-03-2024 08:45 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>Czy religia będzie istnieć za 1000 lat?
>>czas mocno przyspiesza, za 1000 lat będzie raj, nowyraj
>>-nie będziemy pracować, tylko ci co chca
>ta, jedzenie samo się stworzy i wskoczy ci do ust...
wielu ludziom sprawia przyjemność zbieranie grzybów, poziomek, malin, łapanie ryb, ogródek, hodowanie koni, krów, gotowanie
co tobie sprawia przyjemność? znaczy w raju tym się zajmowałeś

>myślisz, że ktokolwiek chciałby pracować na kogoś, kto nie chce nic robić?
duzo ludzi tak robi, np gotowanie przyjaciolom a w raju byliśmy w siostrzanych, braterskich stosunkach

>>to kobiety będą wybierac z kim chcą dziecko
>a teraz tak nie jest?
wybierają tego kto zapewni bezpieczenstwo (jest bogaty), w raju nie obowiązywało

>>cierpimy z powodu liberalizmu (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ)i to faktycznie zniknie z nami
>Przerażający jesteś typie z takim pitoleniem... wolność ci przeszkadza?
wolność to synonim indywidualność, to wymieranie

>Niech cię zamkną w psychiatryku to zobaczymy, jak będziesz śpiewać...
to by mi uratowało życie, tak umrę z przepicia
endymion (638 punktów)
>>>>Czy religia będzie istnieć za 1000 lat?
>>>czas mocno przyspiesza, za 1000 lat będzie raj, nowyraj
>>>-nie będziemy pracować, tylko ci co chca
>>ta, jedzenie samo się stworzy i wskoczy ci do ust...
>wielu ludziom sprawia przyjemność zbieranie grzybów, poziomek, malin, łapanie ryb, ogródek, hodowanie koni, krów, gotowanie
>co tobie sprawia przyjemność? znaczy w raju tym się zajmowałeś
>>myślisz, że ktokolwiek chciałby pracować na kogoś, kto nie chce nic robić?
>duzo ludzi tak robi, np gotowanie przyjaciolom a w raju byliśmy w siostrzanych, braterskich stosunkach

Jeżeli nie będzie takiej zasady, że raz ty gotujesz raz ja, to gwarantuje Ci, że natura będzie walczyć z pasożytnictwem.

>>>to kobiety będą wybierac z kim chcą dziecko
>>a teraz tak nie jest?
>wybierają tego kto zapewni bezpieczenstwo (jest bogaty), w raju nie obowiązywało

Pieniądze zaburzają selekcję naturalną. Kiedyś nie było pieniędzy i mężczyzna musiał się wykazać swoimi poczynaniami żeby być dla kobiety atrakcyjnym. Dzisiaj cherlawy kaleka z chowu wsobnego przejmie spadek po wujku i kłamie w żywe oczy, że może zapewnić bezpieczeństwo, bo nie ma żadnych umiejętności, aby te pieniądze generować, kiedy coś wyda.
05-03-2024 12:10 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>>>>Czy religia będzie istnieć za 1000 lat?
>>>> za 1000 lat będzie raj, nowyrajm nie będziemy pracować, tylko ci co chca
>>>ta, jedzenie samo się stworzy i wskoczy ci do ust...
>>wielu ludziom sprawia przyjemność zbieranie grzybów, poziomek, malin, łapanie ryb, ogródek, hodowanie koni, krów, gotowanie
>>co tobie sprawia przyjemność? znaczy w raju tym się zajmowałeś
>>>myślisz, że ktokolwiek chciałby pracować na kogoś, kto nie chce nic robić?
>>duzo ludzi tak robi, np gotowanie przyjaciolom a w raju byliśmy w siostrzanych, braterskich stosunkach
>Jeżeli nie będzie takiej zasady, że raz ty gotujesz raz ja, to gwarantuje Ci, że natura będzie walczyć z pasożytnictwem.
wspólna praca jest przyjemnością, wtedy najlepiej się plotkuje

wspolczesnie wszystko możemy zmechanizowac, w Japoni mają kible w których nie musisz się nawet podcierać
rajanie beda sami prosic o pracę, by razem zrobić coś porzytecznego
uwazam za glupote chodzic na silownie, biegać po ulicach, gdy można przyjemnie popracować

>>>>to kobiety będą wybierac z kim chcą dziecko
>>>a teraz tak nie jest?
>>wybierają tego kto zapewni bezpieczenstwo (jest bogaty), w raju nie obowiązywało
>Pieniądze zaburzają selekcję naturalną. Kiedyś mężczyzna musiał się wykazać swoimi poczynaniami żeby być dla kobiety atrakcyjnym. Dzisiaj cherlawy kaleka z chowu wsobnego przejmie spadek po wujku
patoelity są przesiąknięte psychopatami (dyrektorzy, prezesi, dziennikarze np Lis, Durczok, księża, chirurdzy)
po trupach do celu
zreszta organizacja spoleczna (indywidualizm, wolność, własność) to wymusza,

JAJAJAJA, narcystyczneJAJA

fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
endymion (638 punktów)
No cóż, wspólna praca, to coś zupełnie innego niż "pracują tylko ci co chcą", bo wtedy nikt by nie chciał. Wystarczy popatrzeć na amiszów, którzy nawet bez "robotów" się świetnie mają. Po czym wnoszę, że mają się świetnie? Ano bo jak ktoś w społeczności amiszów osiąga wiek dojrzałości, to jest wypuszczany do "świata zewnętrznego" aby zobaczyć jak jest w "piekle", a potem może wybrać gdzie chce żyć; i 80% wraca do społeczności.
05-03-2024 18:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>No cóż, wspólna praca, to coś zupełnie innego niż "pracują tylko ci co chcą",
mówimy o komunie, to antyliberalna organizacja społeczna.
My z raju (komuny) jestesmy wyczuleni na oszustwa, wyłapujemy od razu, (plotkowanie jest z raju), tzn kazdy w miare możliwości powinienen coś dać komunie, jak będzie niedorozwojkiem, pozwolą swobodnie żyć, ale nie kosztem wspolnoty, jak nasz bohater narodowy kulczyk (na pogrzebie premierzy, ministrowie, prymas, arcybiskupi, biskupi, generałowie, cała patoelita)
każdy będzie mial "dochód gwarantowany" (nowyraj się zbliża)

>Wystarczy popatrzeć na amiszów, którzy nawet bez "robotów" się świetnie mają. Po czym wnoszę, że mają się świetnie? Ano bo jak ktoś w społeczności amiszów osiąga wiek dojrzałości, to jest wypuszczany do "świata zewnętrznego" aby zobaczyć jak jest w "piekle", a potem może wybrać gdzie chce żyć; i 80% wraca do społeczności.
byłby z Ciebie dobry komunista

fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
okragly (21676 punktów)

>Jeżeli nie będzie takiej zasady, że raz ty gotujesz raz ja, to gwarantuje Ci, że natura będzie walczyć z pasożytnictwem.
wszystko co wartościowe, najważniejsze, jest za DARMO; słońce, powietrze, woda, jedzenie, dziewczyny, dzieci, miłość, współpraca, siostrzeństwo, braterstwo, komuna

tylko my, libki niedorozwojki, daliśmy się wpedzić w kołowrotek patoelit


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
endymion (638 punktów)

>tylko my, libki niedorozwojki, daliśmy się wpedzić w kołowrotek patoelit

wy, to znaczy kto konkretnie?

powtarzam raz jeszcze, ludzie są indywidualnymi jednostkami, skazanymi na posiadanie swojej prywatności i własności prywatnej, ludzie potrzebują wolności
każdy będzie musiał ręce ubrudzić wkładając je w ziemię aby pozyskać pożywienie, być sobie piosenkarzem, aktorem czy poetą można być po godzinach... pieniądze muszą w takim układzie być unicestwione
05-03-2024 20:39 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>powtarzam raz jeszcze, ludzie są indywidualnymi jednostkami,
jednak komunisty z Ciebie nie będzie

ciebie endymion NIE MA, jesteś produktem społecznym, gdyby wychowywały cię psy, byłbyś psem (produkt psów), gdyby Chińczycy byłbyś chińczykiem, ale ciebie uformowały nasze panskie, antyludzkie, patoelity i tu jest problem

>każdy będzie musiał ręce ubrudzić wkładając je w ziemię aby pozyskać pożywienie,
moja matka odczuwała przyjemność brudząc sobie ręce w ziemi, ogrodnictwo jest przyjemnością, popatrz jak dzieci grają w piłke, ile tam emocji, radości, zmęczenia, cierpienia, chcą grać w piłkę codziennie, za darmo. tak było w raju


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
endymion (638 punktów)
>>powtarzam raz jeszcze, ludzie są indywidualnymi jednostkami,
>jednak komunisty z Ciebie nie będzie

tutaj się zgadzamy w 100%

>ciebie endymion NIE MA, jesteś produktem społecznym, gdyby wychowywały cię psy, byłbyś psem (produkt psów), gdyby Chińczycy byłbyś chińczykiem, ale ciebie uformowały nasze panskie, antyludzkie, patoelity i tu jest problem

Raczej nie dałem się za bardzo wychować, mimo że rodzice wciskali mi od urodzenia radykalny katolicyzm, wyrwałem się z tego i jestem buddystą ZEN. To, że pijak ma predyspozycje fizjologiczne, żeby trwać w nałogu, nie znaczy, że nie może wykazać się silną wolną wolą i z niego wyjść.

>>każdy będzie musiał ręce ubrudzić wkładając je w ziemię aby pozyskać pożywienie,
>moja matka odczuwała przyjemność brudząc sobie ręce w ziemi, ogrodnictwo jest przyjemnością, popatrz jak dzieci grają w piłke, ile tam emocji, radości, zmęczenia, cierpienia, chcą grać w piłkę codziennie, za darmo. tak było w raju

Różnica jest taka, że dziecko miało ochotę się pobawić w piłkę od czasu do czasu... czasem w piłkę, czasem w ganianego, czasem pograć w gierki na komputerze. Zjeść musi każdy i to codziennie, ciepło w domu też wypada mieć codziennie, więc na zimę trzeba się przygotować. Masz zupełnie nierealne założenia względem rzeczywistości.
06-03-2024 07:40 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>>moja matka odczuwała przyjemność brudząc sobie ręce w ziemi, ogrodnictwo jest przyjemnością, popatrz jak dzieci grają w piłke, ile tam emocji, radości, zmęczenia, cierpienia, chcą grać w piłkę codziennie, za darmo. tak było w raju
> dziecko miało ochotę się pobawić w piłkę od czasu do czasu... czasem w piłkę, czasem w ganianego,
trzeba zgromadzić min 10 osób (po 5 na stronę) a więc zatracic indywidualność, wolność

>Zjeść musi każdy i to codziennie
jak zglodnieje to wszystko samo się dzieje
naszym nieszczęściem, że mamy gotowe jedzenie w domu (lodówce)

>ciepło w domu też wypada mieć codziennie, więc na zimę trzeba się przygotować.
słońce, źródło życia świeci za darmo (okna od poludnia)
Eskimosi śpia w iglo bez ogrzewania, nago


fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
endymion (638 punktów)
>> dziecko miało ochotę się pobawić w piłkę od czasu do czasu... czasem w piłkę, czasem w ganianego,
>trzeba zgromadzić min 10 osób (po 5 na stronę) a więc zatracic indywidualność, wolność

Mylisz grupę indywidualności z kolektywem. Lewandowski nie traci swojej indywidualności ani wartości grając w drużynie. Nie jest całą drużyną i nie będzie grać za całą drużynę. Będzie robił swoje na swoim miejscu przez 1,5 godziny, potem wróci do swojego domu, do swojej żony i swoich dzieci.
Kolektyw to jedna świadomość sterująca poszczególnymi dronami jak Borg w star treku.

>>Zjeść musi każdy i to codziennie
>jak zglodnieje to wszystko samo się dzieje

MAGIC! Normalnie jak człowiek zgłodnieje to samo się jedzenie dzieje LOL Nie kolego, wtedy masz motywację do działania, żeby zrobić SOBIE jeść, tudzież ukraść. Albo tworzysz, albo pasożytujesz.

PAMIĘTAJCIE DZIECIACZKI: jeżeli ktoś wam mówi hasło: zróbmy coś "RAZEM (by żyło się lepiej)", to ma na myśli "WASZYM KOSZTEM", bo jak ktoś ma potrzebę to działa, a nie ogląda się na innych... chyba, że chce ich wykorzystać.
06-03-2024 20:32 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>> dziecko miało ochotę się pobawić w piłkę od czasu do czasu... czasem w piłkę
>>trzeba zgromadzić min 10 osób (po 5 na stronę) a więc zatracic indywidualność, wolność
>Mylisz grupę indywidualności z kolektywem. Lewandowski nie traci swojej indywidualności ani wartości grając w drużynie.
traci, musi się zgrać z drużyną, trenerem

>Nie jest całą drużyną i nie będzie grać za całą drużynę. Będzie robił swoje na swoim miejscu przez 1,5 godziny, potem wróci do swojego domu, do swojej żony i swoich dzieci.
sport jest komercyjny, oderwany od istoty

>Kolektyw to jedna świadomość
tak, ale to wymaga żyć razem, blisko


wtedy


moc "procesora" ogromnie wzrasta, tego boja się patoelity i zapodały nam liberalizm (indywidualizm, wolność, własność) by nas zdusić, zniewolić

>>jak zglodnieje to wszystko samo się dzieje
>MAGIC!
tak, nogi SAME niosą

>PAMIĘTAJCIE DZIECIACZKI: jeżeli ktoś wam mówi hasło: zróbmy coś "RAZEM (by żyło się lepiej)", to ma na myśli "WASZYM KOSZTEM", bo jak ktoś ma potrzebę to działa, a nie ogląda się na innych... chyba, że chce ich wykorzystać.
sam dom będziesz budował 100 lat (męką syzyfa)
Amisze skrzykuja się i w JEDEN dzień jest wybudowane gniazdo do płodzenia i rodzenia. mało tego, cały proces jest radością
właśnie dlatego uważam, że my libki sa niedorozwojki

fizyka jest bogiem ojcem... chemia jego córką...... a biologia, duchem świętym
mamy św trójcę racjonalistów
04-03-2024 19:07 
 Ocena 1 na 1
Thoter (6650 punktów)

>będziemy szukać wskazówek w raju tj 10 000 lat temu i wcześniej, kiedy byliśmy wolni, dziś >jesteśmy udomowieni
>magia musi być, inaczej życie nie ma sensu
>

www.legaln(*)poznajcie-buszmenow-z-namibii/

Mieszkają w obozowiskach, zamieszkując przygraniczne tereny pustyni Kalahari w Namibii i Botswanie. Łowcy i zbieracze - niczego nie tworzą, nie gromadzą, niczego nie rujnują. Nie uprawiają pól, nie hodują bydła, nie budują trwałego schronienia. Od tysiącleci żyją w buszu, z tego co mogą upolować lub zebrać, a ich znajomość natury jest wręcz legendarna. Są jedną z najstarszych gałęzi ludzkiego drzewa genealogicznego. Gałęzią, która złamała się, kiedy człowiek opuścił afrykańskie równiny. Ułamana, została w buszu. Genetyczne badania Buszmenów wskazują, że mogą pochodzić sprzed ponad 100 tys. lat.(...)
Zazdroszczę Buszmenom pewnych rzeczy - na przykład tego, jak wydają się wolni. Od posiadania. Od społecznych zobowiązań. Od ograniczeń narzucanych przez religię. Wolni od planu dnia, pracy, szefów, rachunków, ruchu ulicznego, podatków, praw, newsów i pieniędzy. Ze względu na rozwój cywilizacji coraz częściej przyjmują nowoczesny styl życia. Nie zapominają jednak o swojej kulturze i chętnie dzielą się z nami jej tajnikami.
endymion (638 punktów)
>Zazdroszczę Buszmenom pewnych rzeczy - na przykład tego, jak wydają się wolni. Od posiadania. Od społecznych zobowiązań. Od ograniczeń narzucanych przez religię.

mają swoją religię: en.wikipedia.org/wiki/San_religion

ponadto od posiadania również nie są "wolni"

"Kobiety mają wysoki status w plemionach San, są szanowane. Mogą być przywódcami swoich rodzinnych grup. Podejmują ważne rodzinne i grupowe decyzje, mogą wchodzić w posiadanie zbiorników zawierających wodę pitną i obszarów zbierackich. Kobiety są głównie zaangażowane w zbieranie żywności, ale mogą też brać udział w polowaniu. "

pl.wikipedia.org/wiki/Buszmeni

Nigdy nie było tak, że ludzie nie byli indywidualnymi jednostkami, a co za tym idzie, nie mieli własności prywatnej. Za to nie było pieniędzy. Pieniądze powstały bardzo niedawno, może jakieś 3tys. lat temu, ponieważ nie ma takiej potrzeby w społecznościach plemiennych. Pieniądze są wymysłem idiotów, którzy się wywyższają nazywając elitami (słowo łacińskie, tak jak "problem" czy "profit", w każdym języku brzmi tak samo) i chcą by inni na nich pracowali. Tam gdzie pojawiają się pieniądze (np babilon), tam pojawia się najstarszy zawód świata - kurestwo... a kiedy kobieta się sprzedaje, bo nie chce czynnie pozyskiwać pożywienia, to przestaje mieć prawa i staje się własnością, a w następstwie zapanowuje patriarchat.
Henryk.K (2246 punktów)
>Hipotetycznie załóżmy, że dotrzemy do roku 3024. Dzięki postępowi technologicznemu ludzkość stała
>się gatunkiem międzyplanetarnym. Roboty i sztuczna inteligencja w dużej mierze wyeliminowały
>cierpienie na Ziemi. Średnia długość życia ludzi wzrosła do 150-200 lat (lub więcej).
>Bóg nadal się nie objawił. Pochwycenie i Armagedon jeszcze nie nastąpiły.
>Czy sądzisz, że ludzkość nadal będzie szukać wskazówek, jak żyć w średniowieczu?
>>>>>

Ten świat przypuszczalnie skończy się znacznie szybciej niż nam się wydaje.
Ironicznie stwierdzam iżesz ateiści oraz wrogowie Kościoła najbardziej się do tego przyczynią.
Najważniejsza przesłanka do rozpoczęcia tego procesu już została spełniona.
>>>>>

W nieskończonym Wszechświecie wszystko jest możliwe. Łącznie z tym, że ten Wszechświat nie istnieje.
kregbru4 (2 punktów)
>Hipotetycznie załóżmy, że dotrzemy do roku 3024. Dzięki postępowi technologicznemu ludzkość stała
>się gatunkiem międzyplanetarnym. Roboty i sztuczna inteligencja w dużej mierze wyeliminowały
>cierpienie na Ziemi. Średnia długość życia ludzi wzrosła do 150-200 lat (lub więcej).
>Bóg nadal się nie objawił. Pochwycenie i Armagedon jeszcze nie nastąpiły.
>Czy sądzisz, że ludzkość nadal będzie szukać wskazówek, jak żyć w średniowieczu?

i got this... mobdro.bio/
endymion (638 punktów)
>>Hipotetycznie załóżmy, że dotrzemy do roku 3024. Dzięki postępowi technologicznemu ludzkość stała
>>się gatunkiem międzyplanetarnym. Roboty i sztuczna inteligencja w dużej mierze wyeliminowały
>>cierpienie na Ziemi. Średnia długość życia ludzi wzrosła do 150-200 lat (lub więcej).
>>Bóg nadal się nie objawił. Pochwycenie i Armagedon jeszcze nie nastąpiły.
>>Czy sądzisz, że ludzkość nadal będzie szukać wskazówek, jak żyć w średniowieczu?
>i got this... mobdro.bio/

pathetic...

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365