Racjonalista - Strona głównaDo treści
Wspaniała nagroda mnie czeka!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
28-10-2022 04:23Tschosncovaty (211 punktów)Wspaniała nagroda mnie czeka!
Wynalazłem nowa skuteczna metode leczenia schizofreni!
Chyba dostane jakiegos (J)obla!
Albo inna wspaniała nagrode!
Sam nie wiem jaka!
Dokładny wizualny opis skutecznej metody znajduje sie w grafice.

ibb.co/R2xXH9R
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
Schizofrenii nie można wyleczyć, wymaga ona leczenia przez całe życie. Według specjalistów leczenie oparte na neuroleptykach jest nadal najskuteczniejsze.
Przejawy histerii to formy, które można zaobserwować u pacjentów cierpiących na te chorobę.
Ale być może faktycznie znalazłeś skuteczną metodę leczenia.
Uwierzę jeżeli przestaniesz histeryzować.

A tak w ogóle z Handzklik(i)em bardzo przypominasz doktora Jekyll i pana Hyde
Tschosncovaty (211 punktów)
>Schizofrenii nie można wyleczyć, wymaga ona leczenia przez całe życie. Według specjalistów leczenie oparte na neuroleptykach jest nadal najskuteczniejsze.
>Przejawy histerii to formy, które można zaobserwować u pacjentów cierpiących na te chorobę.
>Ale być może faktycznie znalazłeś skuteczną metodę leczenia.
>Uwierzę jeżeli przestaniesz histeryzować.
>A tak w ogóle z Handzklik(i)em bardzo przypominasz doktora Jekyll i pana Hyde
>
Co to jest "histeria"?!
Tschosncovaty (211 punktów)
>Schizofrenii nie można wyleczyć, wymaga ona leczenia przez całe życie. Według specjalistów leczenie oparte na neuroleptykach jest nadal najskuteczniejsze.
>Przejawy histerii to formy, które można zaobserwować u pacjentów cierpiących na te chorobę.
>Ale być może faktycznie znalazłeś skuteczną metodę leczenia.
>Uwierzę jeżeli przestaniesz histeryzować.
>A tak w ogóle z Handzklik(i)em bardzo przypominasz doktora Jekyll i pana Hyde
>
Ta moja rzekoma "histeria" wyglada mi raczej na Twoja "zazdrosc".
romaro (25211 punktów)
>Ta moja rzekoma "histeria" wyglada mi raczej na Twoja "zazdrosc".
No. dzisiaj u mnie ino mielune na obiad były.
Tschosncovaty (211 punktów)
>>Ta moja rzekoma "histeria" wyglada mi raczej na Twoja "zazdrosc".
>No. dzisiaj u mnie ino mielune na obiad były.

Powiem tyle...
ludzie NAS nie lubia.
romaro (25211 punktów)
>>>Ta moja rzekoma "histeria" wyglada mi raczej na Twoja "zazdrosc".
>>No. dzisiaj u mnie ino mielune na obiad były.
>Powiem tyle...
>ludzie NAS nie lubia.

Bez przesady
30-10-2022 16:04 
 Ocena 1 na 1
panTeista (6808 punktów)
>Powiem tyle...
>ludzie NAS nie lubia.

NAS czyli kogo?
panTeista (6808 punktów)
>Wynalazłem nowa skuteczna metode leczenia schizofreni!

To ją wypróbuj.
panTeista (6808 punktów)
>Wynalazłem nowa skuteczna metode leczenia schizofreni!
>Chyba dostane jakiegos (J)obla!
>Albo inna wspaniała nagrode!
>Sam nie wiem jaka!

Satysfakcję z wyleczenia tysięcy chorych.
Szluccka (2 punktów)
>Wynalazłem nowa skuteczna metode leczenia schizofreni!
>Chyba dostane jakiegos (J)obla!
>Albo inna wspaniała nagrode!
>Sam nie wiem jaka! seriale.best
>Dokładny wizualny opis skutecznej metody znajduje sie w grafice.
>ibb.co/R2xXH9R

Serio? t ja się boję w ten link klikać ;/

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365