z zawodu jestem murarzem, wolnomurarzem, potrafię zaprojektować i wymurować np katedrę, wysokie niebieskie sklepienie tak jak mój ulubieniec
pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Gaudí
wiem że najkorzystniejsza forma zamieszkania jest okrągła, tak budują "prymitywni" np iglo z śniegu, lepianka z łajna, czy tipi z skór albo jurta mongolska. A my inteligentni, wykształceni mieszkamy w kwadratowych klatkach z betonu. I tym sposobem, poprzez mieszkanie, doszedłem do raju i stałem się okrągły, stąd nick

gdy zamieszkamy w okrągłym, zmieni się nasza treść, (wpływ formy na treść) staniemy się mądrymi ludźmi z raju
wtedy patoelity zakażą budować naturalnych domów, bo stracą niewolnikow

najbardziej rozpoznawalny budynek na świecie
pałac miłości

okrągłydom się nami zaopiekuje

tak jak w raju

choć byśmy wykształcili 30 mln magistrów z takich domów

nie będzie Nobla a nie miłości
tylko balcerowicz, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, ale to jest iluzja, w takich mieszkaniach, żłobkach, przedszkolach, szkołach, produkuje sie niewolnikow
wystarczy zmienić formę domu, zmienimy człowieka