Racjonalista - Strona głównaDo treści
jak to się stało?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-11-2022 11:47okragly (21676 punktów)jak to się stało?
z zawodu jestem murarzem, wolnomurarzem, potrafię zaprojektować i wymurować np katedrę, wysokie niebieskie sklepienie tak jak mój ulubieniec pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Gaudí
wiem że najkorzystniejsza forma zamieszkania jest okrągła, tak budują "prymitywni" np iglo z śniegu, lepianka z łajna, czy tipi z skór albo jurta mongolska. A my inteligentni, wykształceni mieszkamy w kwadratowych klatkach z betonu. I tym sposobem, poprzez mieszkanie, doszedłem do raju i stałem się okrągły, stąd nick



gdy zamieszkamy w okrągłym, zmieni się nasza treść, (wpływ formy na treść) staniemy się mądrymi ludźmi z raju
wtedy patoelity zakażą budować naturalnych domów, bo stracą niewolnikow



najbardziej rozpoznawalny budynek na świecie
pałac miłości


okrągłydom się nami zaopiekuje

tak jak w raju



choć byśmy wykształcili 30 mln magistrów z takich domów

nie będzie Nobla a nie miłości
tylko balcerowicz, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, ale to jest iluzja, w takich mieszkaniach, żłobkach, przedszkolach, szkołach, produkuje sie niewolnikow


wystarczy zmienić formę domu, zmienimy człowieka
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tschosncovaty (211 punktów)
>z zawodu jestem murarzem, wolnomurarzem, potrafię zaprojektować i wymurować np katedrę, wysokie
>niebieskie sklepienie tak jak mój ulubieniec pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_Gaudí
>wiem że najkorzystniejsza forma zamieszkania jest okrągła, tak budują "prymitywni" np iglo z śniegu,
>lepianka z łajna, czy tipi z skór albo jurta mongolska. A my inteligentni, wykształceni mieszkamy w
>kwadratowych klatkach z betonu. I tym sposobem, poprzez mieszkanie, doszedłem do raju i stałem się
>okrągły, stąd nick
>gdy zamieszkamy w okrągłym, zmieni się nasza treść, (wpływ formy na treść) staniemy się mądrymi
>ludźmi z raju
>wtedy patoelity zakażą budować naturalnych domów, bo stracą niewolnikow
>najbardziej rozpoznawalny budynek na świecie
>pałac miłości
>okrągłydom się nami zaopiekuje
>tak jak w raju
>choć byśmy wykształcili 30 mln magistrów z takich domów
>nie będzie Nobla a nie miłości
>tylko balcerowicz, INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ, ale to jest iluzja, w takich mieszkaniach,
>żłobkach, przedszkolach, szkołach, produkuje sie niewolnikow
>wystarczy zmienić formę domu, zmienimy człowieka

Nagroda moze byc dla innego kraju...

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365