Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jaki jest pogląd różnych religii na temat zrzucania płynu ży

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
16-03-2024 12:12medisonp2 (2 punktów)Jaki jest pogląd różnych religii na temat zrzucania płynu ży
Wczoraj wieczorem czułem się bardzo zmęczony i znudzony. więc zdecydowałem się wypuścić trochę płynu życiowego do toalety za pomocą kilku filmów przedstawiających nagiego mężczyznę i kobietę.

Teraz zastanawiam się, czy to, co zrobiłem, nie jest uważane za bardzo grzeszną praktykę. Zdaję sobie sprawę, że to, co wczoraj wyrzuciłem, było płynem życia. Życie jest tak cenną rzeczą na tym świecie, a mimo to porzuciłem je dobrowolnie, ponieważ czułem się znudzony i zmęczony. Zastanawiam się, czy nawiedzają mnie ci, których wyczerpałem wczoraj po mojej śmierci, czy też Bóg przebaczy mi moje grzechy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

medisonp2 (2 punktów)
>Wczoraj wieczorem czułem się bardzo zmęczony i znudzony. więc zdecydowałem się wypuścić trochę
>płynu życiowego do toalety za pomocą kilku filmów przedstawiających nagiego mężczyznę i kobietę.
>Teraz zastanawiam się, czy to, co zrobiłem, nie jest uważane za bardzo grzeszną praktykę. Zdaję
>sobie sprawę, że to, co wczoraj wyrzuciłem, było płynem życia. Życie jest tak cenną rzeczą na tym
>świecie, a mimo to porzuciłem je dobrowolnie, ponieważ czułem się znudzony i zmęczony. Zastanawiam
>się, czy nawiedzają mnie ci, których wyczerpałem wczoraj po mojej śmierci, czy też Bóg przebaczy mi
>moje grzechy.

i got this... 1921681254.mx/
endymion (638 punktów)
>Wczoraj wieczorem czułem się bardzo zmęczony i znudzony. więc zdecydowałem się wypuścić trochę
>płynu życiowego do toalety za pomocą kilku filmów przedstawiających nagiego mężczyznę i kobietę.
>Teraz zastanawiam się, czy to, co zrobiłem, nie jest uważane za bardzo grzeszną praktykę. Zdaję
>sobie sprawę, że to, co wczoraj wyrzuciłem, było płynem życia. Życie jest tak cenną rzeczą na tym
>świecie, a mimo to porzuciłem je dobrowolnie, ponieważ czułem się znudzony i zmęczony. Zastanawiam
>się, czy nawiedzają mnie ci, których wyczerpałem wczoraj po mojej śmierci, czy też Bóg przebaczy mi
>moje grzechy.

www.youtube.com/watch?v=4ll4Wu9Bj4s

Teraz rozumiesz? To jest życie! Mnie oszukasz, przyjaciela oszukasz, mamusię oszukasz, ale życia nie oszukasz!

Coś w tym jest, bo kupa składa się w 80% z bakterii - życia! Nie martw się Botek, Bozia tak Cię stworzyła, żebyś życie do klozetu spłukiwał... taka natura taka... a nie czekaj, ty nie masz ciała ;d

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365