Co myślisz o chodzeniu do „zwykłego” kościoła protestanckiego? Dorastałem w Kościele anglikańskim, ale szczerze mówiąc, jako surowy monoteista i anikonista, czasami czuję się trochę niekomfortowo, gdy jestem w kościele. W szczególności ikony wokół kościoła, obrazy i pieśni wychwalające i wielbiące Jezusa jako Boga. |