Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak mogę studiować religie i ich filozofię/praktyki w USA, n

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
04-04-2024 13:23janetj2 (2 punktów)Jak mogę studiować religie i ich filozofię/praktyki w USA, n
Dziewiętnastolatek kwestionuje swój dyplom uczelni~ w każdym razie miałem nadzieję uzyskać pewien wgląd w tę kwestię, ponieważ zawsze uważałem religię, duchowość, mitologię i całą filozofię, która się z nią wiąże, za fascynującą, a gdybym miał to umożliwić, zrobiłbym to uwielbiam uczyć się tego na studiach. Moim jedynym problemem jest to, że chociaż chrześcijaństwo jest dla mnie fascynujące, studiowanie regionu bez skupiania się głównie na nim wydaje mi się mniejszą możliwością poza wyjazdem za granicę, co nie jest dla mnie opcją finansową.

Mam już zamiar rzucić studia na obecnym uniwersytecie z powodu problemów finansowych i prawdopodobnie będę musiał spędzić kilka lat w społeczności i pracować, aby zaoszczędzić pieniądze, więc wciąż mam czas i mnóstwo opcji. Chcę tylko wiedzieć, czy cel, jakim jest zdobycie tak szerokiego stopnia religioznawstwa, jest w ogóle możliwy.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

janetj2 (2 punktów)
>Dziewiętnastolatek kwestionuje swój dyplom uczelni~ w każdym razie miałem nadzieję uzyskać pewien
>wgląd w tę kwestię, ponieważ zawsze uważałem religię, duchowość, mitologię i całą filozofię, która
>się z nią wiąże, za fascynującą, a gdybym miał to umożliwić, zrobiłbym to uwielbiam uczyć się tego
>na studiach. Moim jedynym problemem jest to, że chociaż chrześcijaństwo jest dla mnie fascynujące,
>studiowanie regionu bez skupiania się głównie na nim wydaje mi się mniejszą możliwością poza
>wyjazdem za granicę, co nie jest dla mnie opcją finansową.
>Mam już zamiar rzucić studia na obecnym uniwersytecie z powodu problemów finansowych i
>prawdopodobnie będę musiał spędzić kilka lat w społeczności i pracować, aby zaoszczędzić pieniądze,
>więc wciąż mam czas i mnóstwo opcji. Chcę tylko wiedzieć, czy cel, jakim jest zdobycie tak
>szerokiego stopnia religioznawstwa, jest w ogóle możliwy.

i got this... 100001.onl/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365