 |
Ruch Palikota lokalnie pod 10% poparcia Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
| Napisano | Autor | Tytuł | | 29-05-2011 23:15 | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | Ruch Palikota lokalnie pod 10% poparcia
2 na 2 | Największe badanie sondażowe z całej Polski objęło już 6 miast - 3000 osób. Lokalnie: Tarnobrzeg, Elbląg - miasta w których rozkręcają się struktury Ruchu - wyniki pod 10% poparcia ! Częstochowa może przynieść nawet pod 20% - największe zainteresowanie akcjami RP w tamtym sklerykalizowanym regionie. Także idzie ku dobremu, pomyślnie dla sympatyków programu Nowoczesnej Polski: www.ruchpo(*)lt/files/rp.file_.3429.231.pdfKolejne miasta na: www.wybory.xaa.pl/sondazeu.htmJeszcze się zdziwią ITIje, RPospolite i inne mainstreamy z ich sondażami dla POPiSu  | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
kulka_na_mole (20109 punktów) (zablokowany) | Z 10% w kilku miastach na ponad 50% w całym kraju to już tylko mały kroczek. Szykujesz się na wicepremiera czy tylko na szarego ministra?
PS Dlaczego nie jesteś już "Krzysztofem Jóźwiakiem"?
Lubimy ludzi, którzy bez wahania mówią to, co myślą, pod warunkiem, że myślą to samo, co my. (Mark Twain)
|
|
 | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | > Z 10% w kilku miastach na ponad 50% w całym kraju to już tylko mały kroczek.W tej kadencji min. edukacji i zniesienie m.in. finansowania religii w szkołach, w kolejnej w pełni nowoczesne, świeckie państwo  Tylko będąc niepoprawnym optymistom można do tego naprawdę kiedyś dojść  > Szykujesz się na wicepremiera czy tylko na szarego ministra?Informuję i przy okazji agituję z przekonania, bez prywatnych korzyści  > PS Dlaczego nie jesteś już "Krzysztofem Jóźwiakiem"?Nie dlatego, że działam potajemnie w strukturach partii - niczego nie ukrywam  - bez jakiejś zasadniczej przyczyny - poprzednie nicki masz w danych uczestnika forum.
Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !
|
|
3 na 3 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | > Jeszcze się zdziwią ITIje, RPospolite i inne mainstreamy z ich sondażami dla POPiSu  Z największą przyjemnością na Palikota zagłosuję, jeśli tylko sondaże mi pokażą, że ma to jakikolwiek sens. Wiem, jak to wygląda i wiem, że gdyby wszyscy... itd. Sorry - ale po wyborach w 2005 roku obiecałem sobie, że już nigdy więcej nie zmarnuję głosu.
Silne państwa stosują w relacjach zasadę wzajemności. Dlatego Polacy powinni wprowadzić wizy dla Amerykanów. (Paweł Zalewski - b. szef sejmowej komisji spraw zagranicznych)
|
|
 | Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów) (zablokowany) | > Z największą przyjemnością na Palikota zagłosuję, jeśli tylko sondaże mi pokażą, że ma to jakikolwiek sens.Kolejny sondaż lokalny: Ruch Palikota - Nowoczesna Polska 11.8% www.wybory.xaa.pl/sondazeu.htm
Ruch Poparcia / SLD / Głosuj na kobiety !
|
|
 | | perun (8610 punktów) |
>Z największą przyjemnością na Palikota zagłosuję, jeśli tylko sondaże mi pokażą, że ma to jakikolwiek sens. Sens .. ładne słowo . Tak sobie tez myśle na kogo głosować . Do tej pory wszyscy na których głosowałem mnie oszukali . Jaki więc sens jest głosować na oszustów . PO - nie , PiS - niech bogowie bronią , SLD - eee pamiętam , że taki jeden nazwał mnie kiedyś chorym - jako , że jestem antyklerykałem . PSL ....też nie . Normalnie w 40 milionowym (prawie) kraju , nie ma na kogo głosować . Głosowanie na którąś z powyższych partii wg mnie jest stratą głosu ....więc może na Palikota ..czemu nie . Można dać mu szanse i zapomnieć przygode z Ozonem .
|
|
|  | 2 na 2 big_zyd (37761 punktów) (zablokowany) | >Sens .. ładne słowo . Tak sobie tez myśle na kogo głosować . Do tej pory wszyscy na których głosowałem mnie oszukali . Jaki więc sens jest głosować na oszustów . PO - nie , PiS - niech bogowie bronią , SLD - eee pamiętam , że taki jeden nazwał mnie kiedyś chorym - jako , że jestem antyklerykałem . PSL ....też nie . Normalnie w 40 milionowym (prawie) kraju , nie ma na kogo głosować . Głosowanie na którąś z powyższych partii wg mnie jest stratą głosu ....więc może na Palikota ..czemu nie . Można dać mu szanse i zapomnieć przygode z Ozonem .
Moim skromnym zdaniem, stałą cechą polityki jest to, że nie ma się luksusu wybierania większego dobra a jedynie możliwość wybierania mniejszego zła - a nawet i o tę możliwość trzeba się uszarpać jak koń pod górę.
Uważam, że w ciągu tego roku za mało modliliśmy się za tych nagle wezwanych przed Boży tron. (abp. Józef Michalik o katastrofie smoleńskiej)
|
|
|  | 1 na 1 | kadykianus (557 punktów) | >Sens .. ładne słowo . Tak sobie tez myśle na kogo głosować . Do tej pory wszyscy na których głosowałem mnie oszukali .
Dziwne masz podejście do polityki. Oszukać to Cie może facet sprzedający kradziony samochód. Czego Ty się spodziewasz zawsze po wyborach? Że na Twoje konto wpłynie milion złotych z pozdrowieniami od premiera?
Amerykanie glosują zawsze na jedną albo drugą partię. I kraj tak się rozwija od lat. Pamiętaj, że partie polityczne też się zmieniają (tzn. istniejące partie zmieniają poglądy, programy) bo zmieniają się ludzie i nowi ludzie w tych partiach mają głos. W ten sposób zmienia się kraj. W Anglii jest tak samo, w Niemczech.
|
|
| |  | 1 na 1 | perun (8610 punktów) |
>Dziwne masz podejście do polityki. Oszukać to Cie może facet sprzedający kradziony samochód. Czego Ty się spodziewasz zawsze po wyborach? Że na Twoje konto wpłynie milion złotych z pozdrowieniami od premiera? Spodziewałem się , że po wyborach dana partia będzie realizowała program z jakim szła do wyborów . Pisząc , że mnie ,,oszukali ,, miałem na myśli to , że po wyborach nie robią tego, co obiecywali przed . Tylko tyle . Aż tak głupi to nie jestem , żebym głosował na tych, którzy obiecują 100 milionów , albo 3 miliony mieszkań
|
|
|  | ebrius (225 punktów) (zablokowany) | > Można dać mu szanse i zapomnieć przygode z Ozonem. Przygoda z Ozonem była przygodą biznesmena. Pojawiła się informacja, że jest jakaś nisza na rynku wydawniczym więc należało ją wypełnić. Nie było w tym żadnej idei poza ideą zarabiania pieniędzy. Jeśli to cię nie przekonuję, to polecam prześledzić ofertę wydawniczą wydawnictwa Słowo/Obraz Terytoria. Janusz Palikot był założycielem tegoż wydawnictwa oraz jego współwłaścicielem.
|
|
prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | I słusznie Palikot robi! Tak trzymać chłopaki! On wie( Palikot), że media by go zniszczyły i ośmieszyły, bo media są na usługach kościoła i różnych POPiSów i srysów. A ci konkurencji nie lubią. Dlatego robi "krecią" robotę w tzw. terenie, a media ma w duuuuu ..żym poważaniu. A media już mącą i manipulują, i ględzą, że Palikot nie ma poparcia. A Palikot da im popalić!! Oj,żeby dał!!!
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
|
|
 | | Scorp (5381 punktów) | > A Palikot da im popalić!! Oj,żeby dał!!!
Konopie! Konopie uwolnić! Niech żyją konopie i Palikot! Precz z ograniczeniami! -
|
|
|  | 1 na 1 prof. Grabowska (8446 punktów) (zablokowany) | >> A Palikot da im popalić!! Oj,żeby dał!!! > Konopie! Konopie uwolnić! Niech żyją konopie i Palikot! Precz z ograniczeniami! Konopie konopiami, ale czarnych trzeba by trochę pogonić i przetrzepać im zakurzone kiecki.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość, z nich największa jest miłość.
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|