>Przepraszam, ze chce zyc. Wasz Pan Zydek. Co narozrabiałem, to nie moja wina. Trzeba było mnie >lepiej douczyc. jest tak jak ma być!
to patoelity poprzez narzucony nam liberalizm -indywidualizm- mówią nam, że nasze nieszczęścia to nasza wina, co powoduje życie z pogardą dla siebie, oto chodzi patoelitom wmawiając nam antyludzki system. My z oczami skupionymi na własnych wyimaginowanych winach z odwróconymi w ten sposób od przestrzeni społecznej, w której kolektywnie mogą być wytwarzane rozwiązania naszej egzystencji.
porzuć antyludzki liberalizm (indywidualizm,wolność,własność), znajdź swoje stado, poczujesz się lepiej
|