 |
kobieta architekt to c**a Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 02-12-2022 20:31 | okragly (21676 punktów) | kobieta architekt to c**a
1 na 1 | na mistrzostwa świata w Katarze najsłynniejsza architektka Zaha Hadid, zaprojektowała i wybudowali stadion Al Janoub Stadium, formalnie w formie otchłani morskiej, która pomieści 40 000 penisów (kibiców)  kibice mówią że to największa cipka na świecie, widać z kosmosu i to w Katarze, kraju muzułmańskim (dodatkowo zaprojektowany przez muzułmankę) architekci projektują wieże w kształcie penisów, patrz ulubiony wieżowiec Konopki z Wrocławia, kobiety miękie, zawoalowane, pokręcone krzywe gdyby to kobiety projektowały świat, wyglądałby inaczej, bardziej rajsko (nie byłoby lini prostych, kątów prostych, płaszczyzn, wszystko byłoby krzywe, jak ta otchłań na penisy) | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Hamerlik Konopka (19903 punktów) | > patrz ulubiony wieżowiec Konopki z Wrocławia,No ale wjedź na szczyt i popatrz z niego w dół. Tam w dole szarzyzna, tandeta, taniocha, brud, trud, znój, swąd potu, bezsilność ale przede wszystkim wszechobecny strach a Ty w górze wśród piękna, luksusu, kolesi i lizusów jesteś Panem świata. Taki jest właśnie cel powstania wieży, podział świata na dwa. Świat nadludzi i świat podludzi. Niemcy to rozumieją dlatego w Berlinie nie znajdziesz tak wiele wież penisowych. Niemcy wiedzą, że takie konstrukty splaryzuja społeczeństwo i wywołają w nim walkę wewnętrzną. Polacy jeszcze tego nie zrozumieli i myślą jedynie o tym kogo muszą poznać i czyjego przyjaciela udawać, żeby ochroniarze u wrót wieży penisowej przepuścili ich na szczyt, żeby choć na chwilę przedostać się do świata nadludzi a najlepiej, żeby zostać w nim na zawsze. youtu.be/5VCiU1osa3w
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>patrz ulubiony wieżowiec Konopki z Wrocławia, >No ale wjedź na szczyt i popatrz z niego w dół. tam niedługo wyrośnie rój wież mieszkalnych, wysokich na kilometr z widokiem na stadion
>Taki jest właśnie cel powstania wieży, podział świata na dwa. Świat nadludzi i świat podludzi. tak wygląda męski świat, pozwólmy projektować kobietom
>Niemcy to rozumieją dlatego w Berlinie nie znajdziesz tak wiele wież penisowych. >Niemcy wiedzą, że takie konstrukty splaryzuja społeczeństwo i wywołają w nim walkę wewnętrzną. może dlatego urok ma stara, niska zabudowa, na parterze kawiarnie, butiki, chodniki, rowery, spotkania towarzyskie, niespieszne życie
>Polacy jeszcze tego nie zrozumieli i myślą jedynie o tym kogo muszą poznać i czyjego przyjaciela udawać, żeby ochroniarze u wrót wieży penisowej przepuścili ich na szczyt, żeby choć na chwilę przedostać się do świata nadludzi a najlepiej, żeby zostać w nim na zawsze. to wynik narzuconej nam antyludzkiej religii, liberalizmu (indywidualizm, własność)
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) |
>>Taki jest właśnie cel powstania wieży, podział świata na dwa. Świat nadludzi i świat podludzi. >tak wygląda męski świat, pozwólmy projektować kobietom poprosiłem dziewczynkę i chłopca o namalowanie domu chłopiec namalował wieże z Wrocławia (to chyba atawizm chłopców, wszedzie malują penisy, architekci widac z tego nie wyrastają) dziewczynka namalowała mały domek i swoją rodzinkę (rodziców, brata, siebie i psa), choć sama mieszka w bloku
pozwólmy kobietom projektowac domy do plodzenia, rodzenia i wychowywania dzieci, już małe dziewczynki to potrafią w przeciwienstwie do uczonych prof dr hab architektów
Kuwejt, Katar, Arabia S, są patriarchalne, budują penisy, to nie nadaje się do płodzenia, rodzenia, wychowywania dzieci, dlatego wymrą, tak jak my wymieramy (my od męskiego, antyludzkiego liberalizmu, oni od antyludzkiej architektury)
|
|
2 na 2 |
 | 2 na 2 | okragly (21676 punktów) | > >gdyby to kobiety projektowały świat, wyglądałby inaczej, bardziej rajsko (nie byłoby linii prostych, kątów prostych, płaszczyzn, wszystko byłoby krzywe, jak ta otchłań na penisy)> Przecież mężczyźni też tak umieli projektować.> Secesja: pl.wikipedia.org/wiki/Secesja_(sztuka)> Gaudi: pl.wikipedia.org/wiki/Antoni_GaudĂGaudi to baba, tak właśnie malują dziewczyny (wygibasy), zresztą nigdy nie miał dziewczyny jak Leonardo da Vinci
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|