>Nie jestem osobą religijną, ale interesuje mnie religia i lubię filmy. Jakie są ciekawe filmy o >Twojej religii lub mocno ją przedstawiające, które poleciłbyś? Idealnie byłoby, gdybym szukał >rekomendacji, które przemawiają również do osób świeckich i wyznawców innych religii. to byłby film o raju, raczej nudny, tam się nie zabijali, nikogo nie okradali, nie zdradzali, nikogo nie gwałcili, nie było policji, więzień, wojska, prawa, szkoły, pracy, rywalizacji, hierarchii i patoelit
najlepszym filmem jaki oglądałem (wtedy chodziłem do szkoły i nie interesowałem się rajem) był "walka o ogień", w internecie jest w wolnym dostępie
fizyka jest boginią, matką wszystkich bogów... chemia jej pierworodną córką.. a biologia, duchem świętym św trójca racjonalistów wg okraglego
|