Zawsze wierzyłem, że religia, którą otrzymaliśmy po śmierci proroka, jest zepsuta. Wersja islamu, którą otrzymaliśmy od Arabii Saudyjskiej, produkuje tylko barbarzyńców i organizacje takie jak ISIS i Al-Kaida.
A jeśli jesteś z Azji Południowej, dostaniesz całą mieszankę Wahabi, Deobandi, Ihl-e-Hadees i tak dalej. I oczywiście, macie też szyitów.
Jeśli ktoś nie pochodzi z Bliskiego Wschodu i nie rozumie języka arabskiego, skąd może mieć pewność, że wersja islamu, którą wyznaje, jest poprawna? |