Czy racjonalista jest taką gazetą inter. zarejestrowaną sądownie. Pytam ponieważ będa mi potrzebne jakieś materiał z prasy krajowej i zagranicznej (earówno z "papierowej" jak i internetowej). W Urzędzie Miasta Gdyni zbierają takie materiały o każdym stowarzyszeniu które dostało od nich lokal. Może kiedyś wystapimy o dotację z UM i będzie jak znalazł.
Te materiały nie są do jakiś innych celów np wywiadowczych. Oni tam nie zakładają nam "teczek". Te materiały dostarczają same stow. poniewaz mogą mieć z tego wymierną korzyść.