Koniec tego wątku, dziękuję za odpowiedzi, już wszystko rozumiem. Nie uczyłesm się jeszcze o tym w gimnazjum, ale zawsze mnie to nurtowało, wybaczcie mi jakieś drobne błędy, bo z fizyki jestem raczej przeciętny...
Ciekawe kiedy ciekawość istnienia po doczesnym istnieniu pokonuje instynktowną walkę o życie, przetrwanie...
|