Ale dawno i jest już zamknięty więc dyskusję można kontynuować tutaj.
Ja powiem tylko tyle, że widocznie Harry Potter został uznany za w pewnym sensie konkurencję, więc dlatego go potępili. Chociaż nie ukrywam że wydaje mi się to co najmniej nieco śmieszne.
>Co myślicie o potępieniu przez watykan sławnego filmu >"harry potter" Chyba nie było potępienia, lecz wciągnięcie na listę książek zakazanych, albo coś podobnego? Czy mógłbyś podać nieco szczegółów dotyczących tej hecy? Stach M. G.