Nie było mnie tu czas jakiś i nie widzę nigdzie outsidera ...  Na wykazie jego postów świeższych dat nie dostrzegłem ...  Pisze on tu jeszcze? Bywa tutaj? Można z nim gdzieś pogadać? Czy pozostają już tylko posty archiwalne ...  Czy ktoś mi może jakoś tutaj bądź na priw odpowiedzieć ? |