Racjonalista - Strona głównaDo treści
mozna?!

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
02-12-2022 01:46Tschosncovaty (211 punktów)mozna?!
To sie kiedys przeciw wam odwroci.
Nikt nie pytał o zgode.

"W chuja zrobiony".
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

romaro (25211 punktów)
>"W chuja zrobiony".
Raczej "w chuja zrobiono" polskich racjonalistów.

Nad tym portalem nikt już nie panuje. Rozkład odczuwany na każdym kroku.
Coś co jeszcze 7 lat temu dobrze funkcjonowało, dzisiaj dogorywa.

De grande montée, grande chute...



Słowo do czosnkogniota - twój nick zobowiązuje, a rzucasz się ledwo jak wsza na kołnierzu.
12-12-2022 13:33 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nad tym portalem nikt już nie panuje. Rozkład odczuwany na każdym kroku.
>Coś co jeszcze 7 lat temu dobrze funkcjonowało, dzisiaj dogorywa.
Róbmy swoje.

cr
romaro (25211 punktów)
> Róbmy swoje.
Jak ja nie cierpię śpiewającego Młynarskiego, ale wiersze - to przyznać muszę - miał niczego sobie:

Mam kolegę, co ma sporo blond doświadczeń
i sprzed nosa już czterdziecha mu ucieka,
mówi: stary, powiem ci, jak na to patrzę,
ja w blondynce chcę dokopać się człowieka.

Kilkanaście lat już tak go obserwuję
i rezultat jego zmagań tak bym ujął,
że nie on się w nich człowieka dokopuje,
ile one jemu strasznie dokopują.

Bo każda, każda blondynka,
gołąbka bladolica
to siedmiu nieszczęść kuzynka,
i pecha siostrzenica,
i wierzyć jej będę jak kretyn,
i ona we mnie każdą wmówi blagę,
i każda, każda blondynka, niestety
jest przeze mnie brana pod uwagę...

www.biblionetka.pl/art.aspx?id=1040749
13-12-2022 00:57 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Jak ja nie cierpię śpiewającego Młynarskiego, ale wiersze
Widać jego teksty to cierpienie uśmierzają.

cr
12-12-2022 14:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>"W chuja zrobiony".
>Raczej "w chuja zrobiono" polskich racjonalistów.
>Nad tym portalem nikt już nie panuje. Rozkład odczuwany na każdym kroku.
>Coś co jeszcze 7 lat temu dobrze funkcjonowało, dzisiaj dogorywa.
-jest tak jak ma być (przypuszczam że wszystkie portale na świecie są na krzywej opadającej)
-póki leci z nami racjonalna to jeszcze ok, ale jak weźmie wolne, to zaliczymy glebę
-tu zbanowani, byli najbardziej z nas racjonalni
-cr napisała, że raj jest do dupy , jest odwrotnie, racjonalizm jest do dupy


Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365