Grafika (istotna postać na dole w czarnym stroju): pbs.twimg.(*)jLvj?format=jpg&name=4096x4096kopie rezerwowe tej grafiki: www.wykop.(*)7354Aa544VyNBeiJm2pbjZmj4D.jpgscontent-f(*)spZi1k9FhWo2elu-4A&oe=63A0A21EJakiś cyniczny potwór emocjonalny udający wiarę w boga, mimo życia w sposób sprzeczny z tym, namawia kobiety by rodziły więcej dzieci zamiast dawać w szyję - jak to rzekomo z upodobaniem masowo czynią. Duchowni zarabiają na obrzędach związanych z każdym żywo urodzonym dzieckiem więc odwdzięczą mu się podczas wyborów. Także za embriony z poważnymi wadami wrodzonymi, których przed rządami tego nieludzkiego osobnika nie mieli szans pochować i zarobić na tym bo były usuwane. To moralne dno dna i totalny brak serca dla kobiet. Smutnie to bardzo i antykobiece, nie jak na miarę XXI wieku, lecz jak w najgorszym średniowieczu lub Islamie. W kraju rządzonym przez takiego nieludzkiego potwora emocjonalnego postawa pani na dole grafiki zaczyna mieć sens. Jest bowiem realistyczną hipoteza, że on zakombinuje z wyborami i albo ich nie będzie albo jakaś lipa, gdyż afera z systemem podsłuchu, w normalnym kraju, wymiotłaby wielu posłów lub ministrów prosto do miejsca przypominającego ZOO - z punktu widzenia jakiejś dzikiej świni. Siema _ Wszystkie wszechświaty są wieczne |