Racjonalista - Strona głównaDo treści
Już prawie tyran, a raczej Iran. Do rymu ale nie wesoło

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
15-12-2022 10:39MaxGolonko3 (3459 punktów)Już prawie tyran, a raczej Iran. Do rymu ale nie wesoło
Ocena 1 na 1
Grafika (istotna postać na dole w czarnym stroju):

pbs.twimg.(*)jLvj?format=jpg&name=4096x4096

kopie rezerwowe tej grafiki:

www.wykop.(*)7354Aa544VyNBeiJm2pbjZmj4D.jpg

scontent-f(*)spZi1k9FhWo2elu-4A&oe=63A0A21E

Jakiś cyniczny potwór emocjonalny udający wiarę w boga, mimo życia w sposób sprzeczny z tym, namawia kobiety by rodziły więcej dzieci zamiast dawać w szyję - jak to rzekomo z upodobaniem masowo czynią.
Duchowni zarabiają na obrzędach związanych z każdym żywo urodzonym dzieckiem więc odwdzięczą mu się podczas wyborów.
Także za embriony z poważnymi wadami wrodzonymi, których przed rządami tego nieludzkiego osobnika nie mieli szans pochować i zarobić na tym bo były usuwane.
To moralne dno dna i totalny brak serca dla kobiet.

Smutnie to bardzo i antykobiece, nie jak na miarę XXI wieku, lecz jak w najgorszym średniowieczu lub Islamie.

W kraju rządzonym przez takiego nieludzkiego potwora emocjonalnego postawa pani na dole grafiki zaczyna mieć sens.

Jest bowiem realistyczną hipoteza, że on zakombinuje z wyborami i albo ich nie będzie albo jakaś lipa, gdyż afera z systemem podsłuchu, w normalnym kraju, wymiotłaby wielu posłów lub ministrów prosto do miejsca przypominającego ZOO - z punktu widzenia jakiejś dzikiej świni.

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)

Jest odpowiedzialność, jest etyka. tvn24.pl/p(*)-sejmowa-komisje-etyki-6479087
szarley (54911 punktów)
>Duchowni zarabiają na obrzędach związanych z każdym żywo urodzonym dzieckiem

Znów się najarałeś?

Wskaż prawny akt, z którego wynika że od każdego urodzonego dziecka duchowni pobierają opłaty

I wyjaśnij w końcu, co znaczy w twojej "łacinie" nomen omen i (sic!) bo wyszedłeś na niedouka


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
MaxGolonko3 (3459 punktów)
>Znów się najarałeś?

Tak niekulturalny atak kończy dyskusję z Tobą.

Aby inni mieli coś do poczytania to napiszę:

He he he (Szarley musi się mnie przyczepić, nawet jak kiedyś przecinka zabraknie).

Każde żywo urodzone dziecko (jeśli jest obiektem obrzędu z udziałem księdza) napędza księdzu kasę.
Analogia.
Każde zarejestrowane w Polsce auto (jeśli właściciel nie zapomni) przechodzi przegląd kosztujący około 100 zł.

I dlatego wspomniany zwyrodnialec moralny dał Kościołowi ustawę zmuszającą kobiety do czekania aż embrion z poważną wadą się urodzi.
Bo wtedy, jeśli kobieta nie ma odwagi pochować go świecko, to musi dać kasę księdzu.

---

nomen omen = w nazwie wróżba

Example:

"Kopernik (nomen omen) koper lubił i upowszechniał"

Nie objaśnię Ci tamtego przypadku.
Jeśli nigdy nie szczytowałeś z kobietą, co jest możliwe, bo niektóre polskie modelki na moich grafikach opisałeś jako kobiety wulgarne, to trudniej będzie ci pewne rzeczy zrozumieć.
Tyle w temacie nomen omen.

'Sic' za jakąś wypowiedzią oznacza "TAK!"
- w sytuacji gdy wypowiedź może wydawać się kontrowersyjna albo nawet pomyłką piszącego (faktycznie nadużywałem tu czasem ... dla rozbudzenia czytelnika).

Siema
_
Wszystkie wszechświaty są wieczne
szarley (54911 punktów)
>Aby inni mieli coś do poczytania to napiszę:
>Każde żywo urodzone dziecko (jeśli jest obiektem obrzędu z udziałem księdza) napędza księdzu kasę.
Zakładając wątek napisałeś:
>Duchowni zarabiają na obrzędach związanych z każdym żywo urodzonym dzieckiem

>Analogia.
>Każde zarejestrowane w Polsce auto (jeśli właściciel nie zapomni) przechodzi przegląd kosztujący około 100 zł.

Ta, taki jest wymóg prawa, pytałem o prawo, które NAKAZUJE chrzcić dzieci

>nomen omen = w nazwie wróżba
>Nie objaśnię Ci tamtego przypadku.
I to wystarczy

>'Sic' za jakąś wypowiedzią oznacza "TAK!"
Nie. Oznacza sīc erat scriptum "tak stoi napisane" w znaczeniu "tak jest w oryginale, który cytuję"

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365