 |
Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » O wszystkim i o niczym
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-12-2022 08:47 | okragly (21676 punktów) | racjonalne pytanie | Czemu te żółwie nie mają ładnie wysklepionej skorupy, jak inne, (czy nasza czaszka), po co im te stożkowe "cycki"  może to innowacja którą powinniśmy zaadaptować? | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | Berzerac (5671 punktów) | > Czemu te żółwie nie mają ładnie wysklepionej skorupy, jak inne, (czy nasza czaszka), po co im te> stożkowe "cycki"> może to innowacja którą powinniśmy zaadaptować?Nieprawda. Niektórym facetom z dnia na dzień na głowie wyrastają rogi
|
|
1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > Czemu te żółwie nie mają ładnie wysklepionej skorupy, jak inne, (czy nasza czaszka), po co im te> stożkowe "cycki">  dla żółwia przewrócenie na plecy to śmiertelne zagrożenie, budowa jak wyżej -zakończone zaostrzonymi ołówkami- spełnia funkcje "wańki wstańki",
|
|
 | 1 na 1 | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>>te żółwie [...] mają [...] funkcje "wańki wstańki" Tu pytanie czemu tamte (=nie te) tej funkcji nie mają?
cr
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >>te żółwie [...] mają [...] funkcje "wańki wstańki"> Tu pytanie czemu tamte (=nie te) tej funkcji nie mają?dobre pytanie, w raju  jedliśmy takie i takie żółwie, stąd znam odpowiedź, ujawnię, jak nikt nie rozwiąże
|
|
|  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>te żółwie [...] mają [...] funkcje "wańki wstańki" >Tu pytanie czemu tamte (=nie te) tej funkcji nie mają? "ołówkowe" żółwie mają krótkie nóżki, szyję, są bez ogona, łatwo chowają się w skorupę
(=nie te) żeby wyjść z wywrotki musiały wykształcić dłuższe kończyny (szyje, ogon, nogi z pazurami), tak nimi balansują, bujają, że wstają
|
|
| |  | | chętnie racjonalistka (29094 punktów) |
>>>>te żółwie [...] mają [...] funkcje "wańki wstańki" >>Tu pytanie czemu tamte (=nie te) tej funkcji nie mają? >"ołówkowe" żółwie mają krótkie nóżki, szyję, są bez ogona OK, tak mają, ale pytanie "a czemu?" zostaje.
cr
|
|
| | |  | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | >>>>>te żółwie [...] mają [...] funkcje "wańki wstańki" >>>Tu pytanie czemu tamte (=nie te) tej funkcji nie mają? >>"ołówkowe" żółwie mają krótkie nóżki, szyję, są bez ogona >OK, tak mają, ale pytanie "a czemu?" zostaje. presja środowiska były tereny gdzie drapieżnik przewracał żółwia, ten który miał krótką szyje, nogi, brak ogona, chował się cały i wracał do pozycji marszowej bez otwierania się
tam gdzie nie było presji środowiska, (odwracanie przez drapieżniki) wykształciły łatwiejszą opcję, dłuższe nogi, szyję i ogon celem powrotu do pozycji marszowej
|
|
| Elasp (6859 punktów) | >Czemu te żółwie nie mają ładnie wysklepionej skorupy, jak inne, (czy nasza czaszka), po co im te >stożkowe "cycki"
Żółw może zapytać: "po co ludziom okrągła głowa, skoro mogliby mieć ładne stożkowe wypustki?"
|
|
 | 1 na 1 | okragly (21676 punktów) | > >Czemu te żółwie nie mają ładnie wysklepionej skorupy, jak inne, (czy nasza czaszka), po co im te stożkowe "cycki"> Żółw może zapytać: "po co ludziom okrągła głowa, skoro mogliby mieć ładne stożkowe wypustki?" forma a treść .
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|