Cześć! Jak mówi pytanie, dlaczego w religii jest więcej szyderstwa?
Nie jestem LDS, ale mój najlepszy przyjaciel tak. Uczęszczam do seminarium (co jest jak szkoła, ale to sprawy kościelne) i naprawdę nie widzę w tym nic złego?
Słyszałem o tym wiele złych rzeczy, ale wszyscy są naprawdę przyjaźni i nie tacy, jak ludzie mówią? Zacząłem także czytać Księgę Mormona i też nie wydaje mi się, żeby było w niej coś złego?
Może dzieje się tak dlatego, że jestem w moim wieku (seminarium to sprawa w szkole średniej), dlatego wszyscy to akceptują, ale tak naprawdę chcę wiedzieć: dlaczego ludzie zawsze mówią negatywne rzeczy o tym kościele? |