Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dlaczego jest tak dużo nienawiści do Mormonów (LDS)?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
17-04-2024 09:21andresa7 (2 punktów)Dlaczego jest tak dużo nienawiści do Mormonów (LDS)?
Cześć! Jak mówi pytanie, dlaczego w religii jest więcej szyderstwa?

Nie jestem LDS, ale mój najlepszy przyjaciel tak. Uczęszczam do seminarium (co jest jak szkoła, ale to sprawy kościelne) i naprawdę nie widzę w tym nic złego?

Słyszałem o tym wiele złych rzeczy, ale wszyscy są naprawdę przyjaźni i nie tacy, jak ludzie mówią? Zacząłem także czytać Księgę Mormona i też nie wydaje mi się, żeby było w niej coś złego?

Może dzieje się tak dlatego, że jestem w moim wieku (seminarium to sprawa w szkole średniej), dlatego wszyscy to akceptują, ale tak naprawdę chcę wiedzieć: dlaczego ludzie zawsze mówią negatywne rzeczy o tym kościele?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

andresa7 (2 punktów)
>Cześć! Jak mówi pytanie, dlaczego w religii jest więcej szyderstwa?
>Nie jestem LDS, ale mój najlepszy przyjaciel tak. Uczęszczam do seminarium (co jest jak szkoła, ale
>to sprawy kościelne) i naprawdę nie widzę w tym nic złego?
>Słyszałem o tym wiele złych rzeczy, ale wszyscy są naprawdę przyjaźni i nie tacy, jak ludzie mówią?
>Zacząłem także czytać Księgę Mormona i też nie wydaje mi się, żeby było w niej coś złego?
>Może dzieje się tak dlatego, że jestem w moim wieku (seminarium to sprawa w szkole średniej),
>dlatego wszyscy to akceptują, ale tak naprawdę chcę wiedzieć: dlaczego ludzie zawsze mówią negatywne
>rzeczy o tym kościele?

i got this.. omegle.onl/

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365