Sam jestem katolikiem i szanuję wyznania mojej wiary i uważam, że islam i judaizm są bardzo ciekawe do poznania i należy je szanować. Byłoby wspaniale, gdybyśmy kiedykolwiek mogli się zjednoczyć. Jakoś.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Sam jestem katolikiem i szanuję wyznania mojej wiary i uważam, że islam i judaizm są bardzo ciekawe >do poznania i należy je szanować. Byłoby wspaniale, gdybyśmy kiedykolwiek mogli się zjednoczyć. >Jakoś.