PISrydzkom z ekologią nie po drodze. Wolą przekupywać Polaków tanim drewnem z puszcz i drzew prywatnie ciętych bez refleksji oraz głaskać istnienie kopalń, itp. Polecam uwadze: " Zapraszamy do lektury ZIELONEJ PLANETY Ukazał się najnowszy numer biuletynu ekologicznego "Zielona Planeta", wobec czego zapraszamy na stronę Internetową Dolnośląskiego Klubu Ekologicznego. W najnowszym numerze 6(159)/2021 biuletynu ekologicznego znajdziecie ciekawe artykuły: 1) 40 lat Polskiego Klubu Ekologicznego, Aureliusz Mikłaszewski 2) Miasta a klimat, Cz. 2, Działania pro-klimatyczne na rzecz zrównoważonego rozwoju terenów miejskich w kraju, Europie i na świecie, Bogusław Wojtyszyn 3) Zastosowanie magazynów energii w sieciach elektroenergetycznych, Piotr Stawski 4) Realizacja miejskiego planu adaptacji do zmian klimatu we Wrocławiu, Cz. 1, Grzegorz Synowiec 5) Zagospodarowanie wody opadowej... w mniejszej i większej skali, Marta Czaplicka 6) Spotkania z przyrodą. Cz. 9. Zima, Zbigniew Jakubiec " Link do tego numeru a drugi do całej serii www.ekoklub.ehost.pl/PKE_OD/images/zp159.pdfwww.ekoklu(*)ry&layout=blog&id=45&Itemid=96Siema
|