>Dlatego Pan Donald Tusk ma u mnie malutkiego plusika, ALE... w >oczekuję od PO zero bilbordów w najbliższych >Inaczej, jak w szkole, plusik zamieni się w minusik (z użyciem korektora). Czy ten minus będzie oznaczał niegłosowanie na PO? Bo jeśli nie i piękne bilbordy zrobią swoje, to jednak będzie plus.
|