Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dresiarz

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
09-02-2023 20:07romaro (25211 punktów)Dresiarz
Ocena 1 na 1
"Uważaj na dresiarzy w garniturach/dresiarze w garniturach to stan umysłu, stan ducha/Są w polityce, w filmach i w biurach/dresiarze w garniturach" - rapuje Fisz z Emade w Balladach i protestach. Jakże na miejscu.

twitter.com/i/status/1623373320270843918


Dresiarze w garniturach
W garniturach
Dresiarze w garniturach
Stan umysłu, stan ducha
Dresiarze w garniturach
W garniturach
Dresiarze w garniturach
Stan umysłu, stan umysłu

Są w polityce, w filmach i biurach
Szpanerskich klubach
Bandyci na autostradach
I tam gdzie wycinają drzewa
Betonem zalewają wsie i miasta
youtu.be/9OLwXM_2YCI
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)

Niepotrzebne mnożenie epitetów.
romaro (25211 punktów)
>Niepotrzebne mnożenie epitetów.
Czy cytowanie tekstu utworu uznajesz mnożeniem epitetów? Oj byś się zdziwił ile i na jakim poziomie mógłbym przedstawić w tekstach tego tutaj dresiarza gdybym sięgnął po utwory obcojęzyczne. Polska Piosenka jest mocno ugrzeczniona (niestety) w stosunku do utworów zagranicznych.
Panuje w tym kraju niesłychana obłuda. Można lać bezkarnie po pysku własną kobietę, ale pod warunkiem żeby chlastania rozmodleni sąsiedzi nie słyszeli.
maurice_ (747 punktów)

>Czy cytowanie tekstu utworu uznajesz mnożeniem epitetów?

To już nie wiadomo, kim jest polityk albo dyplomata?
romaro (25211 punktów)Kowalski były chłopiec Tu...Tu....Tus....Tuska
>To już nie wiadomo, kim jest polityk albo dyplomata?
Nie każdy jest takim łachudrą, jak gość, należący niegdyś do PO, wręczający nawet kwiaty swego czasu Tuskowi. I w Pisie są ludzie bardziej lub mniej przyzwoici, ale nie ma drugiego takiego jak tu...tu...tu... tutaj ten idiota.

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365