Racjonalista - Strona głównaDo treści
wstań! i chodź

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » O wszystkim i o niczym
NapisanoAutorTytuł
04-05-2023 13:38okragly (21676 punktów)wstań! i chodź
wstań i chodź po pokoju
w następnym wpisie wyjaśnie o co chodzi (ale musisz wstać i chodzić, tak jakbyś nad czymś myślał)
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

rogaliczek (669 punktów)
zrobione, co dalej?
05-05-2023 10:25 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>zrobione, co dalej?
to badanie, że jeśli jesteś praworęczny to chodzisz na okrągło w prawo, leworęczny w lewo,
czy się sprawdziło?
nawet jak jadę autem do pkt B, a zawsze w miarę możliwości wracam inną drogą, zawsze w prawo

jeśli to prawda, to czy nalezy mi się jakaś nagroda, za odkrycie prawa okraglego?
05-05-2023 21:42 
 Ocena 1 na 1
rogaliczek (669 punktów)
chodziłem do przodu i do tyłu a nie po okręgu...
06-05-2023 08:57 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>chodziłem do przodu i do tyłu a nie po okręgu...
tyłem chodziłeś?
nieważne, napisałem artykuł do najpoważniejszego czasopisma naukowego na swiecie, że przebadałem 5 tys osób i że na podstawie moich pogłębionych badań, praworęczni chodza w prawo a leworęczni w lewo, niebawem się ukaże, bedę miał miliony cytowań, zostane prof, tak jak nasz geniusz ekonomi balcerowicz (na swoje usprawiedliwienie dodam, że sam badanie wymyśliłem i rezultaty, balcerowicz mówił, myślał tak jak kazał mu usazyd)
06-05-2023 11:20 
 Ocena 1 na 1
rogaliczek (669 punktów)
>tyłem chodziłeś?

W tę i z powrotem po linni prostej. Ale praktycznie nie robi to chyba różnicy dla tego "eksperymentu".

>nieważne, napisałem artykuł do najpoważniejszego czasopisma naukowego na swiecie

Gruba sprawa
11-05-2023 12:50 
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>tyłem chodziłeś?
>W tę i z powrotem po linni prostej.
Zawracając wykonywałeś półobrót.

cr
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>jeśli jesteś praworęczny to chodzisz na okrągło w prawo, leworęczny w lewo[...] jeśli to prawda, to czy nalezy mi się jakaś nagroda, za odkrycie prawa okraglego?
Ja bym Ci nobla dała.

Ale może być i tak, że teraz powiedzą, że to już było i nawet nie opublikują, a za jakieś trzy lata ktoś opakuje to w naukową terminologię, coś nieistotnego dopisze i tak przyrządzone 'odkryje'.

cr
11-05-2023 13:14 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jeśli jesteś praworęczny to chodzisz na okrągło w prawo, leworęczny w lewo[...] jeśli to prawda, to czy nalezy mi się jakaś nagroda, za odkrycie prawa okraglego?
>Ja bym Ci nobla dała.
u nas w raju była zasada wzajemności,
co ja ci mam dać?

>Ale może być i tak, że teraz powiedzą, że to już było i nawet nie opublikują, a za jakieś trzy lata ktoś opakuje to w naukową terminologię, coś nieistotnego dopisze i tak przyrządzone 'odkryje'.
to był żart, poparty tylko moimi zachowaniami, a przecież ja nie jestem nienormalny, prawda?
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Ja bym Ci nobla dała.
>u nas w raju była zasada wzajemności,
>co ja ci mam dać?
Poczekaj na obiecanego nobla.

>to był żart
Dobry żart tynfa wart.
(I kombinuj wzajemność.)

cr

Wróć do listy wątków działu O wszystkim i o niczym
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365