Hej, chłopaki, jestem byłym chrześcijaninem i teraz jestem w trakcie ponownego odkrywania moich przekonań i filozofii życiowej i oczywiście bardzo nie wiem, jak to zacząć, ale dzięki Bogu (gra słów zamierzona) znalazłem „Nową Religię” „dyskusja.
Dobra, dość tej pogawędki, mam na myśli pytanie, które dotyczy mojej podróży w celu odkrycia, jakie są najbardziej podstawowe pytania, takie jak:
-Gdzie ja idę?
- Jaki jest mój cel tutaj? |